ПриватБанк запустив сервіс поповнення банківських карток на касах мережі АЗС “Укрнафта”

укрнафта
Фото: пресслужба "Укрнафти"

ПриватБанк разом з Mastercard запустили послугу поповнення карток готівкою на касах мережі АЗС “Укрнафта” по всій Україні. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Зазначається, що сервіс фінустанови “Поповнення на касі" дозволяє поповнювати картки українських банків не лише у терміналах самообслуговування та відділеннях банку, а й на касах торговельних точок.

Через новий сервіс ПриватБанку можна поповнити картку будь-якого українського банку на суму від 20 до 5000 грн.

"Оплачуючи покупку, повідомте касиру, що хочете поповнити картку та прикладіть картку до термінала. Комісія за таку послугу – 0,5% від суми поповнення", - зауважили в ПриватБанку.

Зауважимо, від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки  цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку з доставкою по всій Україні.

Також ПриватБанк безкоштовно відправлятиме платіжні картки "Новою поштою" в країни ЄС.