Чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід — амбасадор бренду Mitsubishi в Україні

Чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід — амбасадор бренду Mitsubishi в Україні
Компанія ятаким чином хоче зробити свій внесок у спортивний розвиток країни

Компанія "Mitsubishi Motors Україна" починає співпрацю з українською спортсменкою Дар"єю Білодід. Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо стане обличчям проекту "М"який шлях" і пропагуватиме спортивний підхід до керування автомобілем. 

Спорт — це невгамовні амбіції, випробування на міцність і жага рухатися вперед. Усе це, як ДНК, пронизує характер спортсмена й відповідає ідеї бренду Mitsubishi — Drive Your Ambition

Чому дзюдо? Тому що саме дзюдо як бойове мистецтво та філософія життя дуже популярне в Японії, на батьківщині бренду Mitsubishi. Дар"я Білодід — наймолодша чемпіонка світу з дзюдо й чи не найпопулярніша українка в Японії. А ще дівчина має активну життєву позицію, нині вона Посол доброї волі з питань туризму та культурних зв"язків між Японією й Україною. 

"Як японська інвестиційна компанія ми дуже зацікавлені у Олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо у 2020 році. А як компанія, що досить довго працює на українському ринку, ми хочемо зробити свій внесок у спортивний розвиток країни. Я запитав себе — хто ж буде потенційним олімпійським чемпіоном 2020 року? Дар"я була першою, про кого я подумав. Вона наймолодша світова чемпіонка з дзюдо за всю історію розвитку цього спорту і, як ніхто, достойно репрезентує цінності бренду Mitsubishi", — зазначив Нішіно Кейсуке, генеральний директор компанії "Ем Ем Сі Україна", офіційного імпортера автомобілів Mitsubishi в Україні.