Тренд #Безпаперу: міф чи реальність для України?

Тренд #Безпаперу: міф чи реальність для України?
На ІТ-конференції "Форсайт 1.9 Майбутні" представники бізнесу та держави говорили про те, які на сьогоднішній день вже є технічні рішення для того, щоб відмовитись від папіру у своїй повсякденній роботі
Мы продолжаем сражаться с оккупантом на информационном фронте, предоставляя исключительно проверенную информацию и аналитику.
Война лишила нас возможности зарабатывать, просим Вашей поддержки.
Поддержать delo.ua

25–26 травня, в КВЦ "Парковий", пройшла масштабна ІТ-конференція — "Форсайт 1.9  Майбутні", присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організатором події виступила компанія Linkos Group, яка вже 19 років створює програмні рішення для оптимізації бізнес-процесів та відмови від паперових документів.

"Сьогодні повністю звільнити роботу підприємств та державних органів від паперу вже не тренд, а необхідність. І для неї є всі цифрові рішення", — запевняють очільниці Linkos Group: Олеся Линник і Олеся Білоусова. Своїми програмними продуктами компанія допомагає бізнесу ставати більш оперативним та продуктивним.

Наприклад, програма M.E.Doc, веб-сервіс СОТА та КЕП, розроблені компанією, дозволяють легко та швидко впровадити е-обмін на підприємствах. Програмні продукти враховують потреби різних клієнтів — ФОПів, малого та середнього бізнесу й великих корпорацій.

На конференції зібралися лідери ринку з різних галузей, стратегічні бізнес-партнери та співробітники — усі, хто впроваджує та активно використовує безпаперові технології від Linkos Group.

Як на практиці відбувається впровадження ЕДО, що за складнощі доводиться долати та які переваги отримує компанія при переході на електронний формат документів розповідали клієнти Linkos Group у форматі відкритого діалогу такі компанії, як БаДМ; Soсar; ДТЕК; Епіцентр; Billa.

Представники цих брендів поділилися власним досвідом, розповіли про емоційну готовність співробітників та клієнтів працювати без паперу та значні переваги, у вигляді пришвидшення бізнес-процесів, економії коштів, збільшенні ефективності бізнесу вцілому.

Наступного дня, 26-го травня, програма IT-конференції була присвячена найближчим планам компанії. Linkos Group першими започаткували електронну звітність і документообіг в нашій країні, на черзі: е-чек та е-ТТН, адже найкращий спосіб передбачити майбутнє — створити його.