Військові РФ скинули бомбу на лікарню у Миколаївській області

Військові РФ скинули бомбу на лікарню у Миколаївській області

Ворог бомбардував лікарню у Баштанці Миколаївської області. Окупанти зруйнували відділення діалізу, приймальне відділення, а в операційній від удару вибило вікна.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

За її словами, внаслідок бомбардування є постраждалі, точна кількість людей ще уточнюється. При цьому, попередньо, загиблих немає.

"У Баштанці все обійшлося без смертей і не постраждали діти. Ми обов'язково все відремонтуємо. А ось вони ніколи не відмиють свої руки та душі", - висловилася Замазєєва.

Вона також звернулася до світових лідерів, наголосивши, що Росія — це загроза світового масштабу. Замазєєва впевнена, що якщо зараз не зупинити російську агресію, то від неї постраждають інші країни.

Напередодні, 16 квітня, в Миколаївській області російські окупанти завдали удару по території дитячого садка. Крім того, постраждали й інші житлові об'єкти міста та області. До цього Замазєєва також повідомляла про обстріл житлових кварталів міста. Тоді в результаті обстрілів загинули 5 людей і постраждали 15. Один із загиблих підняв снаряд, що раніше не розірвався.