Міноборони залучило Work.ua до рекрутингу до лав ЗСУ

Наталія Калмикова та Артур Міхно Work.ua
Наталія Калмикова та Артур Міхно. Фото: Міноборони

Міністерство оборони домовилося з сайтом з працевлаштування Work.ua про його залучення до проєкту рекрутингу до лав Збройних сил України. Як повідомляють у відомстві, відповідну угоду підписали заступниця міністра Наталія Калмикова та співзасновник і гендиректор Work.ua Артур Міхно.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

"Система сучасного підбору кадрів для ЗСУ має запрацювати якнайшвидше. Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть. Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно", - зазначила Калмикова.

Міхно зі свого боку зауважив, що його компанія готова запропонувати послуги для системного підходу до залучення військовозобов’язаних до лав ЗСУ, зокрема з цивільними спеціальностями.

"Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Ця співпраця зробить наше військо набагато ефективнішим", - прокоментував керівник Work.ua.

Нагадаємо, що це вже друга рекрутингова компанія, з якою уклало угоду Міноборони. Першою 13 листопада стала організація Lobby X: у ній зазначали, що вже мають великий досвід у пошуку кадрів для ЗСУ.

Міноборони наразі продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування. Аби долучитися до організації рекрутингу, компанії можуть писати на електронну пошту [email protected].