Рекрутинг замість мобілізації: "Азов" набиратиме спеціалістів через Work.ua

Рекрутинг замість мобілізації: "Азов" набиратиме спеціалістів через Work.ua
"Азов" набиратиме спеціалістів через Work.ua. Фото: Delo.ua

2 листопада 12-та бригада спеціального призначення Національної гвардії України "Азов" співпрацюючи з одним із найбільших українських сайтів пошуку роботи Work.ua, розпочала рекрутингову кампанію під гаслом "Війську потрібні різні професії."

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це стало відомо під час пресконференції бригади "Азов" спільно з Work.ua в медіа-центрі "Інтерфакс-Україна", передає кореспондентка delo.ua.

"Здебільшого люди думають про “Азов” — і про армію загалом — виключно як про героїв, які штурмують ворожі позиції. Проте велика частина військового підрозділу — це не штурмовики, а забезпечення: кваліфіковані екскаваторники, водії, дизелісти, діловоди, медики та інші", — розповідає Святослав Паламар ("Калина"), заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення НГУ "Азов".

На сьогоднішній день бригада шукає спеціалістів різних напрямів, включаючи стрільців і кухарів, парамедиків та водіїв, операторів безпілотних літальних апаратів та екскаваторників. На сайті Work.ua розміщено вакансії для представників 28 різних професій з різними рівнями заробітної платні, яка коливається від 25 000 до 125 000 гривень.

Для привертання кваліфікованих фахівців, що мають відповідні навички та знання, "Азов" спільно з креативною агенцією Banda розпочав рекрутингову кампанію. Один з ключових етапів цієї ініціативи - розгляд кожної позиції як вакансії. Також, було прийнято рішення включити компанію Work.ua у проєкт, оскільки на їхньому сайті щодня шукають нові можливості близько 450 тисяч користувачів.

"Для нас це можливість показати: рекрутинг до війська може відбуватися професійно і цілеспрямовано, а не через вручення повісток на блокпостах. Через неефективну систему набору досвідчені спеціалісти опиняються в окопах, а в той самий час висококваліфіковану роботу виконувати нікому. Людина мусить розуміти, що армія — це теж робота. А військо — теж роботодавець. Там, як і всюди, потрібні мотивовані та кваліфіковані люди", - сказав співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

Як відбуватиметься рекрутмент до "Азову" 

Процес рекрутування до "Азову" організований наступним чином: на сайті Work.ua доступні актуальні вакансії, на які можна відгукнутися. Якщо кваліфікація відповідає вимогам роботодавця, рекрутер "Азову" зв'язується з кандидатом для проведення співбесіди, яка проводиться в місцевому рекрутинговому центрі.

У разі успішного проходження всіх етапів відбору, рекрутер "Азову" допоможе кандидату пройти військово-лікарську комісії та тестування. Кандидати також проходять кількатижневу бойову підготовку та працюють під керівництвом високопрофесійних командирів.

Директор Banda Agency, Дмитро Адабір, пояснює, що вирішили змінити пдхід до рекрутерства і продемонструвати, що сучасна армія складається не лише зі штурмових спеціальностей.

"Кожна людина на своєму місці робить бойовий підрозділ ефективним. Так, нам потрібні артилеристи, але й нам потрібні також психологи, механіки та інші фахівці. Треба розуміти, що боєздатний підрозділ це не лише штурм", - додав "Калина".

Більше про рекрутингову кампанію 12-ї бригади "Азов" можна дізнатися за адресою http://work.ua/azov.