Для українських захисників створили "плащі-невидимки"

Для українських захисників створили "плащі-невидимки"
Фото: скріншот з презентації

На базі кластеру Brave1 українські розробники створили інноваційних захисний плащ від російських тепловізорів та дронів з тепловізійними камерами. Плащ блокує випромінювання тепла та робить бійців непомітними для ворога.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Даний плащ має вагу до 2,5 кг, не промокає, не горить і і захищає від високих температур. Компактність і легкість цієї розробки також робить її зручною для бійців на передовій, оскільки це дозволяє їм легко переміщуватися та виконувати завдання без зайвого навантаження.

"Плащ-невидимка — це лише одна з розробок, яка допоможе рятувати життя наших військових на фронті", - написав Федоров.

Згідно з повідомленням, розробка вже пройшла випробування в польових умовах. 

Нагадаємо, раніше український виробник Piranha Tech створив та випустив антидронову рушницю, яка перехоплює контроль над Mavic3.