Кабмін повернув Лещенка до наглядової ради "Укрзалізниці"

Кабмін повернув Лещенка до наглядової ради "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів під час засідання 29 грудня затвердив переможців конкурсу на посади членів наглядової ради АТ "Укрзалізниця". Зокрема, одним із представників від держави буде Сергій Лещенко.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram- каналі.

Як стало відомо, Анатолій Амелін, Олександр Долл, Якуб Карновський та Гепард Хафер стали переможцями відбору на посади незалежних членів наглядової ради "Укрзалізниці".

Крім того, Кабмін затвердив ще трьох членів наглядової ради як представників держави – Сергія Лещенка, С.В. Москаленко та Давида Ломджарія.

Нагадаємо, у вересні уряд звільнив майже всю спостережну раду "Укрзалізниці", зокрема Лещенка.

Він обіймав посаду голови наглядової ради з червня 2018 року, Лещенко приєднався до команди у грудні 2019 року, Матьє — з червня 2018 року, а Журавльов — наприкінці 2019 року.

Незабаром після відходу Лещенка з наглядової ради УЗ міністр інфраструктури Олександр Кубраков запропонував повернути його назад. Після цього кандидатуру Лещенка подали на розгляд номінаційному комітету.