Компанія IKEA зупинила роботу в Росії та Білорусі, Jysk також закриває магазини.

ikea
Магазин IKEA. Фото: akket.com

Шведська компанія вирішила призупинити постачання своїх товарів до Росії та Білорусі, а також усі виробничі операції. Про це повідомляє пресс-служба бренду.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Ці рішення безпосередньо впливають на 15 000 співробітників IKEA. Амбіції груп компаній мають довгостроковий характер, і ми забезпечимо зайнятість і стабільність доходів на найближче майбутнє і надаємо підтримку їм та їхнім сім'ям у регіоні", - зазначено в заяві.

Магазини бренду у містах Росії будуть закриті.

Данський рітейлер товарів для дому Jysk, зі складу компанії Lars Larsen Group, також припиняє діяльність у РФ і тимчасово закриває російських 13 магазинів. Про це повідомила данська газета Finans.

"Останні кілька днів ми провели, вивчаючи ситуацію, у тому числі разом із нашими співробітниками в Росії. Зараз ми вирішили тимчасово призупинити продажі в Росії", - говорить директор з комунікацій Jysk Group Руне Юнгберг Педерсен.

Нагадаємо, техгігант Apple 1 березня припинив продаж своєї техніки в офіційному онлайн-магазині у Росії. Те саме зробила компанія Nike.

Три найбільші компанії у сфері морських контейнерних перевезень також призупинили прийом замовлень на перевезення вантажів у Росію та з неї.