В Андріївській церкві облаштували укриття та "Пункт незламності" (ФОТО)

В Андріївській церкві облаштували укриття та "Пункт незламності" (ФОТО)

Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні разом з партнерами відкрила в Андріївській церкві  "Пункт незламності", який слугуватиме також укриттям. В приміщенні люди зможуть зарядити мобільні пристрої а також отримають доступ до мережі Інтернет. 

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба місії "Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні".

"Пункт незламності" відкриває двері в офісі Ставропігії Вселенського Патріархатустилобатній (нижній) частині Андріївської церкви. Це приміщення, вбудоване у пагорб і з трьох сторін надійно захищене великими шарами бетону та ґрунту, є як безпечним укриттям у разі повітряної тривоги, так і енергоефективним", — розповіли священнослужителі.

Укриття облаштували за рахунок меценатів та благодійників. Зокрема, закупили електрогенератор для роботи "Пункту незламності" на випадок відключення світла. Одночасно в укритті може перебувати до 40 осіб. Пункт працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

"Під час тривалих відключень електроенергії графік роботи "Пункту незламності" може змінитися. З безпекових міркувань відвідувачі "Пункту незламності" при вході мають пред’явити документ, що посвідчує особу", — уточнили в пресслужбі місії.

Нагадаємо, в рамках розвитку інформаційної інфраструктури для "Пунктів незламності" запрацював ще один чат-бот у Viber, де можна дізнатися, де знаходиться найближчий пункт. 

Крім цього, інформацію про найближчі "Пункти незламності" можна знайти на сайті, а також в чат-боті в Telegram. З інформацією, де у Києві знаходяться пункти обігріву можна ознайомитися на мапі.