Російські спецслужби замінували об'єкти соціальної інфраструктури в Донецьку, — Міноборони

донецьк війна
В'їзд до Донецька. Фото: regnum.ru

У Головному управлінні української розвідки при Міністерстві оборони (ГУР МО) заявили про високу загрозу терактів в окупованому Донецьку. Про це пресслужба відомства повідомила у своєму Facebook.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Військова розвідка України має інформацію про мінування російськими спецслужбами низки об'єктів соціальної інфраструктури в Донецьку з метою їх подальшого підриву", - йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначають, що такі дії окупантів мають дестабілізувати ситуацію на тимчасово окупованих територіях та створити підстави для звинувачення України у терористичних актах.

У зв'язку з цим ГУР МО України закликає донеччан, по можливості, не виходити з будинків і не користуватися громадським транспортом.

У п'ятницю, 18 лютого, РосЗМІ повідомляли, що   у центрі Донецька вибухнув автомобіль УАЗ начальника "народної міліції ДНР" Дениса Синенкова. При цьому постраждалих не було.

В той же день ватажки "ДНР" і "ЛНР" оголосили про необхідність для жителів підконтрольних територій масово евакуюватися на територію Росії через настання українських сил, що нібито готується.

Тоді ж міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців ОРДЛО їхати на підконтрольну Україні територію.