Головна нагорода в сфері комунікації між бізнесом, владою і суспільством — в Києві відбудеться IV Всеукраїнська GR-премія

Головна нагорода в сфері комунікації між бізнесом, владою і суспільством — в Києві відбудеться IV Всеукраїнська GR-премія

Вже традиційно на початку грудня  в Україні проводиться великий захід з відзначення кращих спеціалістів та проєктів у сфері GR. Цього року нагородження  відомих бізнесменів, GR-спеціалістів, юристів, лобістів та громадських діячів відбудеться вже вчетверте.

Мы продолжаем сражаться с оккупантом на информационном фронте, предоставляя исключительно проверенную информацию и аналитику.
Война лишила нас возможности зарабатывать, просим Вашей поддержки.
Поддержать delo.ua

Як і в попередні роки, це буде масштабна подія за участю найпрогресивнішої частини українського суспільства, учасники якої зможуть не лише побачити нагородження та взяти у ньому участь, але і познайомитись між собою, знайти важливі професійні контакти і підтримку у реалізації своїх проектів. Захід відбудеться в Києві 9 грудня у ресторані SLYHI о 18 годині.

GR-премію засновано Українською Асоціацією професіоналів у сфері GR і лобістів. Це всеукраїнське об’єднання  було офіційно створено у 2014 році для представництва інтересів бізнесу та недержавних організацій в діалозі з органами влади і суспільством у цілому. Це єдина такого роду організація в Україні та одна з найбільших у Східній Європі.

 «На жаль, на сьогодні українці недостатньо обізнані з темою лобізму, більшість з них не можуть навіть відповісти на питання, що означає це слово. Але цей інструмент для ефективної взаємодії бізнесу, влади і суспільства чудово працює в багатьох країнах. Тому ми прагнемо законодавчого врегулювання механізму лобіювання в Україні, щоб зробити його чітким, прозорим і результативним для всіх сторін процесу. Ми вдячні всім, хто долучається до цієї роботи. І дуже приємно, що з кожним роком кількість номінантів Всеукраїнської GR-премії збільшується, адже це означає, що наше суспільство рухається шляхом змін».

Катерина Одарченко
Катерина Одарченко засновниця Асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів

Станом на листопад 2021 року в Асоціації налічується понад 65 членів. Організація регулярно об’єднує провідних фахівців у визначених сферах для розвитку лобіювання, адвокації, GR, Public Policy на практичному, зокрема, законодавчому рівні. Прикладом є робота над такими законопроєктами, як “Про прозорість лобіювання в Україні” (над яким разом з народними депутатами ведеться зараз активна робота), “Про публічну адвокацію” та ін.

 Протягом останніх 3 років було проведено понад 50 профільних заходів, серед яких як всеукраїнські, так і низка міжнародних. Зокрема, спільно з Інститутом Демократії та Розвитку “PolitA”, Міжнародною асоціацію професіоналів по зв’язках з органами влади (IGAPA) та політконсалтинговою компанією “SIC-Group Ukraine”, американськими та європейськими партнерами щорічно проводиться Міжнародний GR-Форум, що об’єднує провідних політиків, лобістів, PR, Public Advocacy та GR-спеціалістів, юристів та інших з країн ЄС, США, Азії. Мета GR-Форуму — створення умов для демократичного, прозорого та постійного діалогу влади та бізнесу. В останні роки форум проводився у Брюсселі та Стамбулі. Асоціація регулярно організовує поїздки української делегації — членів Асоціації — до Конгресу США, парламенту ЄС, здійснює робочі зустрічі стосовно розвитку GR та лобізму у різних країнах, зокрема, і в Україні.

V Міжнародний GR-Форум (Стамбул, Туреччина, 26 травня 2021 року)

Зараз готується робоча поїздка членів Асоціації в Дубай, ОАЕ, на Всесвітню виставку EXPO-2021, яка проводиться раз на 5 років і є унікальною можливістю ознайомитися з найсучаснішими досягненнями техніки та технологій, побачити, у яких напрямках розвиватиметься в найближчі роки бізнес світового рівня, і завести важливі бізнес-знайомства. 

Всеукраїнська GR-премія — це постійний проект Асоціації, який дає можливість привернути увагу до Government Relations та надихнути на нові досягнення тих, хто втілює в життя сучасної України GR-проєкти. Так, у попередні роки нею були відзначені: представники АТ «Укргазвидобування» — за ініційовані командою підприємства зміни у природоохоронному законодавстві у зв’язку з Covid-19IBOX Bank — за перше лобіювання сфери криптовалют серед українських банків; журналістка, директорка конкурсу «Міс Україна» Вікторія Кіосе та телеведуча і громадська діячка Уляна Пчьолкіна, за ініціативою яких був розроблений перший електромобіль для людей з обмеженими можливостями; президент авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України” Євгеній Дихне — за надзвичайно швидко запроваджені зміни в роботі авіакомпанії у зв’язку з пандемією; а також Українська зернова асоціація, Торгово–промислова палата України, Ліга оборонних підприємств України та інші підприємства, об’єднання і особистості, які забезпечують активний розвиток  нашої країни у різних галузях. Гостями ж заходу традиційно є народні депутати та відомі політики, засновники брендів, громадські діячі, керівники підприємств і галузевих об’єднань тощо. Тож GR-премію, як і інші заходи Асоціації, завжди супроводжує атмосфера успіху, розвитку, енергії та креативних ідей.

Переможці ІІІ Всеукраїнської GR-премії 

Цього року премія має 12 номінацій:

 • Найкращий проєкт у сфері GR 
 • Найкращий регіональний GR-проєкт 
 • Найкращий консультант у сфері GR 
 • Найкраща профільна асоціація
 • Найкращий юридичний кейс 
 • Найкращий міжнародний кейс
 • Найкращий адвокаційний кейс
 • Найкраще галузеве рішення
 • GR-амбасадор 2021 (найактивніший діяч з інституалізації GR-професії)
 • Найкращий GR-інструмент
 • Найкраще G2G рішення 2021
 • GR-прорив 2021.

Отже, як продемонструвати свої досягнення у галузі GR на всеукраїнському рівні?

Зареєстрований кейс надсилайте на офіційну пошту Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобізму: [email protected]

Після відправлення кейсу на пошту номінантам необхідно заповнити наступну форму.

Якщо ви хочете взяти участь у заході в якості глядача,  зареєструйтеся тут.

Стати членом Асоціації/подовжити членство можна за посиланням.

Захід відбудеться згідно з усіма карантинними нормами за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 12, ресторан "SLYHI" 9 грудня о 18 годині.

Підтвердити акредитацію для ЗМІ можна за електронною адресою [email protected].