Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Папік

Папік

2019

Країна: Україна

Комедія

16 серій

Показ: 2 грудня 2019, 1 + 1

Виробництво: студія "Квартал 95"

Дивитися серіал

Доведений до відчаю пенсіонер, ще недавно популярний актор театру Олександр Меркулов, вирішив звести рахунки з життям. Та перед цим він завітав до барбершопу. Там йому, звісно ж, роблять модну зачіску і пригощають віскі. Тоді він вирішує гульнути наостанок і йде по барах нічного міста. В одному з клубів головний герой знайомиться з дівчиною Лізою, яка приймає його за успішного мільйонера бізнесмена — "папіка".

Знімальна група

Продюсер: Андрій Яковлев, Борис Шефір, Володимир Шпонька — виконавчий. Режисер-постановник: Андрій Яковлєв. Сценаристи: Олексій Жиленков, Андрій Яковлєв, Андрій Ільків, Андрій Нестеров, Андрій Авсеюшкін, Олексій Жук. Оператор-постановник: Сергій Кошель. Режисер монтажу: Артем Сухарєв. Звукорежисер: Олексій Бевз. Художник-постановник: Ярослав Франчук. Художник з костюмів: Альона Гресь. Художник з гриму: Ніна Кремешна.

У головних ролях: Станіслав Боклан, Дар'я Петрожицька, В'ячеслав Гіндін, Ельдар Кабіров, Сергій Сипливий, Михайло Кукуюк, Олеся Жураківська, Максим Максимюк, Катерина Кістень, Віра Кобзар, Сергій Деньга.

Композитор: Дмитро Шуров, Ігор Плешечніков. Саундтрек/пісня: офіціаний саундтрек.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 6,5 частка аудиторії (shr%) — 22,9.

Трейлер

Бали
10228

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek