27 сентября 2019 в 0:00

RDBAwards 2019: Кращі компанії сфери рітейлу та торговельної нерухомості

Урочиста церемонія нагородження кращих рітейлерів і девелоперів Retail & Development Business Awards 2019 відбулася 20 вересня в Києві в КВЦ "Парковий"

RDBAwards 2019: Кращі компанії сфери рітейлу та торговельної нерухомості RDBAwards 2019: Кращі компанії сфери рітейлу та торговельної нерухомості

В ході Третьої щорічної церемонії RDBAwards 2019 були нагороджені кращі компанії сфери рітейлу, e-commerce та кращі ТРЦ в 27 номінаціях. 

Окремо були нагороджені люди, які зробили найбільше для розвитку рітейлу та девелопменту в 2018/19 роках. 

Подпишитесь на канал DELO.UA

Short-list номінантів — 5 претендентів на премію "Персона року в рітейлі", "Персона року в девелопменті" та "Персона року в e-commerce" — формувався за підсумками голосування Експертної ради конкурсу. А вже на самій церемонії гості вечора шляхом інтерактивного онлайн голосування визначали переможців.

Серед переможців RDBAwards-2019:

- Владислав Чечоткін, Rozetka.ua — Персона року в e-commerce

- Вагіф Алієв, Lavina Mall — Персона року в девелопменті

- Сільпо — Супермаркет року в FMCG

- Comfy — Рітейлер року і Е-commerce-рітейлер року в сегменті техніки, електроніки та гаджетів

- Ocean Plaza — Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках

Повний список переможців конкурсу RDBAwards-2019 можна переглянути за посиланням.  

Церемонія нагородження RDBAwards 2019 зібрала близько 300 гостей — власників та топ-менеджмент компаній, які грають ключову роль у формуванні та розвитку цивілізованого ринку рітейлу в країні: H&M, Ашан, LC Waikiki, Intertop, Decathlon, Multiplex, Budhouse Group, NOVUS, Varus, Watsons, ARGO, Kasta, Золотой Век, Епіцентр, Leroy Merlin, JYSK, Алло, Citrus, Comfy, Фокстрот, Eldorado, Космо, Антошка, Zarina, VOVK, Arricano, Dragon Capital, ТРЦ Ocean Plaza, Dream Town, Respublika, Retroville, Lavina Mall, МФК Gulliver, Gorodok Gallery, Yves Rocher, USUPSO, АГРОМАТ, SMYK та багато інших. Результати конкурсу за посиланням. Детальний фотозвіт церемонії можна подивитись тут

Загрузка...
Новое видео
Андрей Ставницер о бизнесе, партнерстве, образовании и синергии
Загрузка...