- Категорія
- Новини
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
"Укрзалізниця" оновила вартість оренди зерновозів: скільки коштуватимуть вагони у квітні
У квітні “Укрзалізниця” впроваджує нові тарифи на використання парку вантажних вагонів. Найсуттєвіше подорожчання торкнулося зерновозів: добова ставка оренди зросла на 400 грн порівняно з попереднім періодом.
Як пише Delo.ua, про це йдеться на сайті компанії.
Таким чином, у квітні вартість користування одним зерновозом складатиме 2,5 тис. грн на добу без урахування ПДВ. В березні ця ставка була 2,1 тис. грн за добу.
Водночас зросла ціна оренди цистерн для перевезення харчових продуктів — з 1400 до 1550 грн за добу.
Підвищення торкнулося і найбільш масового сегмента — напіввагонів. Їхня добова оренда у квітні зросте на 300 грн і становитиме 1750 грн.
Крім того, на 295 грн подорожчає використання переобладнаних цементовозів, які зараз експлуатуються у режимі напіввагонів. Нова фіксована ставка для цього типу рухомого складу встановлена на рівні 798 грн на добу.
Нагадаємо, робочий парк вагонів-зерновозів філії "Центр транспортної логістики" АТ "Укрзалізниця" може значно скоротитись, з 2,6 тис. до 700 протягом 2026 року.