Рівень захисту

Рівень захисту

Після повномасштабного вторгнення росіян 24 лютого 2022 року в Україні розпочався один із наймасштабніших збройних конфліктів від часів Другої світової війни. Він відрізняється від воєн минулого століття як за своєю технічною базою, так і за видами уражень. Перейшовши у позиційну фазу, війна набула формату артилерійських й мінометних баталій, а відтак понад 90% поранень, що отримують бійці, спричинено уламками.

За таких реалій змінюються й вимоги до засобів бронезахисту бійців. Якщо під час стрілецьких боїв у першу чергу зважають на рівень захисту бронепластини відносно набоїв, що тримає плита за ДСТУ, то в контексті захисту від уламків одне з ключових значень має також площа захисту. Враховуючи це, до вибору бронезахисту слід ставитися відповідально: з урахуванням умов і формату воєнних операцій. 

Сьогодні українські виробники бронезахисту враховують у своїх розробках ці новітні реалії й розвиток виробничих технологій. Спільно з компанією “Українська Броня” ми розпочинаємо спецпроєкт “Рівень захисту”, в якому розповідатимемо, як створюється сучасний бронезахист, які технології для цього використовують, а також, як скоро наша армія матиме спорядження за стандартами НАТО.

2 матеріали
Terra incognita: як виробники бронезахисту можуть допомогти аграріям
Категорія
Агро

Terra incognita: як виробники бронезахисту можуть допомогти аграріям

До початку повномасштабного вторгнення Україна посідала четверте місце (після Афганістану, Малі та Ємену) в світі за замінованістю територій. Після 24 лютого 2022 року ми очолили цей страшний рейтинг. Лише за березень 2023 року на російських мінах підірвалися 724 людини, з яких 226 загинули.