Афіша вікенда: джаз, класика, рок - 22-24 листопада

Афіша вікенда: джаз, класика, рок - 22-24 листопада

Які концерти та спектаклі пройдуть у Києві з найближчими вихідними

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Концерт: MEZZOFORTE

Коли: 23 листопада

Де: Freedom Hall, Київ, вул. Кирилівська, 134

Гурт із Ісландії Mezzoforte виступить із джазовим концертом на Jazz Weekend. Фестиваль проходитиме чотири дні з 21, 22, 23 та 29 листопада.

Виступлять відомі джазові колективи, що грають jazz, smooth jazz, jazz funk та jazz fusion.

21.11 - The Baylor Project

22.11 - Incognito

23.11 - Mezzoforte

29.11 - Andrey Chmut & Bob James

Третього дня Jazz Weekend, що проходить у Києві в листопаді, грають музиканти з Ірландії - гурт Mezzoforte. Музиканти грали на найкращих сценах світу із зірками джазу.

Група створена в 1977 році як студентський колектив, який виконує музику в стилі фанки-фьюжн. Назва походить від музичного терміна меццо-форте (італ. mezzo-forte).

Ціна квитка: 670-2500 грн

КУПИТИ КВИТОК

Концерт "Північне сяйво"

 

Коли: 23 листопада

Де: Кірха Святої Катерини, Київ, вул. Лютеранська, 22

Концерт "Північне сяйво" - один із заходів проекту скрипаля Вадима Борисова. Київський камерний оркестр виконає твори Едварда Гріга.

Музика Грига проводить нас світ скандинавської природи: світ фіордів та скель, гірських плато, вічних лісів та таємничих підземель.

Ціна квитка: 350 грн

КУПИТИ КВИТОК

ГРОМАДЯНИН ТОПІНАМБУР

Коли: 23 листопада

Де: Docker Pub, Київ, вул. Богатирська, 25

Музиканти гурту "Громадянин Топінамбур" називають себе "Театром жорсткої естради". Герої їхніх пісень, дивні, але всі вони — добрі, щирі, справжні та за будь-яких обставин здатні зберігати людяність та оптимізм.

Ціна квитка: 125-1400 грн

КУПИТИ КВИТОК

Концерт FAIRMONT CLASSIC - MOZART & PIAZZOLLA

Коли : 24 листопада

Де : Fairmont Grand Hotel Kyiv , Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1

Твори Баха, Моцарта та Пьяццоли виконує Kyiv Mozart Orchestra та скрипальки Діани Тищенко. Минулого року вона отримала Гран-прі у престижному міжнародному конкурсі академічних піаністів та скрипалів імені Лонг та Тібо.

Ціна квитка: 600-1000 грн

КУПИТИ КВИТОК

Шоу FUTURISM

Коли: 30 листопада

Де: Арт-завод Платформа Mystery Play, Київ, вул. Магнітогорська, 1б

Масштабна іммерсивна постановка поєднує шоу, театр та гру, на яку може вплинути сам учасник. Дійство з десятками акторів та сотнею учасників, у якому стирається грань між глядачем та артистом.

Сюжет. Світ поділений на три групи впливу: капіталісти, вчені та антиглобалісти. І якщо ваша група переможе, то світ розвиватиметься за вашими правилами. Ставши членом однієї з груп, ви потрапите на секретну локацію в образі геніального вченого, впливового капіталіста чи бунтаря-антиглобаліста.

В програмі:

Шоу та театр — танцювальні та вокальні номери, відео проекції та спецефекти.

Локація – 1500 м² спеціально обладнаної території.

Бар, де можна розслабитися та перевести дух.

Допускаються учасники віком від 16-ти років. При собі необхідно мати заряджений гаджет із доступом до мобільного інтернету (смартфон, планшет).

Ціна квитка: 550 грн

КУПИТИ КВИТОК