Окупанти в Маріуполі видаватимуть гуманітарку лише непрацездатним

Окупанти в Маріуполі видаватимуть гуманітарку лише непрацездатним

Російські окупанти в заблокованому Маріуполі видаватимуть гуманітарну допомогу не всім жителям міста, а лише непрацездатним

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Окупаційна влада офіційно попередила, що з першого червня вся гуманітарка тепер лише фактично для непрацездатних. Решта — виживайте як хочете", — повідомив він.

Отримуватимуть допомогу інваліди 1 та 2 групи, матері-одиначки з дітьми до 18 років, багатодітні сім'ї з трьома та більше дітьми, діти-сироти та вагітні жінки.

Окрім того, окупанти планують знести все зруйноване житло до 1 вересня.

Завершення будівництва гуртожитку вони анонсували не раніше середини липня. У ньому зможуть розміститися лише дві тисячі людей.

"Жодних компенсацій за зруйноване житло, жодного відновлення пошкодженого. Тільки знесення та часткова допомога будматеріалам", - додав Андрющенко.

Нагадаємо, після захоплення Маріуполя російськими військами у місті гострий дефіцит продуктів харчування та води. Окупанти змушують мешканців міста працювати за воду.

Також російські загарбники у Маріуполі почали зносити зруйновані будинки без розбору завалів. Окупанти більше не витрачають часу на пошук загиблих у розбитих будинках, знищуючи докази своїх злочинів.

Крім того, в місті зберігається складна епідеміологічна ситуація і є ризики спалаху епідемії холери.