Група компаній VS Energy: Наші регіональні обленерго будуть готові до зими по максимуму

Група компаній VS Energy: Наші регіональні обленерго будуть готові до зими по максимуму

Ігор Судак, гендиректор “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”, що об’єднує в єдиній системі управління групу з п’яти українських обленерго, розповів в інтерв’ю виданню DSNews, як обленерго на місцях готуються до зимового періоду.

"Розуміючи, що цієї зими слід очікувати збільшення електроспоживання на побутові потреби споживачів, наші компанії з підвищеною увагою підходять до питань забезпечення готовності розподільної мережі та резервів", - наголосив Ігор Судак.

Наразі обленерго мають обов'язковий план підготовки підприємств до зими, який триває багато місяців, і працюють відповідно до нього.

"Здійснюється постійний моніторинг технічного стану електромереж, проводиться уточнення обсягів робіт для готовності експлуатації енергооб’єктів в умовах підвищення струмових навантажень та зниження температури навколишнього середовища", – зазначив гендиректор "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна".

Кожне обленерго проводить і додаткові види робіт, аби до зими бути максимально готовими. "Наприклад, ми почали закуповувати нові машини для оперативно-виїзних бригад. Також закуповуємо матеріали та обладнання для поповнення аварійного запасу", – розповідає Ігор Судак і наголошує: "Нинішнього року згідно з рекомендаціями міністерства ми збільшуємо рівень цих запасів, аби підстрахуватися на всі випадки. Зараз вся ця робота ведеться ще активніше, ніж у мирний час".

Компанія "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" об’єднує в єдиній системі управління п’ять енергорозподільчих підприємств-операторів систем розподілу ("Херсонобленерго", "Житомиробленерго", "Кіровоградобленерго", "Чернівціобленерго", "Рівнеобленерго"). На підприємствах під управлінням компанії працює понад 11 тис. працівників.

З 2014 року акціонерами "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" є громадяни Євросоюзу Валтс Вігантс (Латвія), Віліс Дамбінс (Латвія), Артурс Альтбергс (Латвія), Олег Сізерман (Німеччина), Марина Ярославська (Німеччина).