"Найбільша частка IDS Ukraine належить сім’ї британських громадян грузинського походження", – CEO компанії Марко Ткачук

"Найбільша частка IDS Ukraine належить сім’ї британських громадян грузинського походження", – CEO компанії Марко Ткачук

Генеральний директор групи компаній IDS Ukraine Марко Ткачук відкинув звинувачення про нібито наявні бізнес-зв’язки української компанії-виробника мінеральних вод "Моршинська" та "Миргородська" с Росією та прокоментував структуру власності компанії. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

За словами пана Ткачука, безпосереднім акціонером української групи компаній IDS Ukraine є кіпрська компанія "IDS". Вирішальний вплив на діяльність цієї групи компаній, маючи сукупно у власності більше 52% акцій та право контролю, здійснюють лише наступні акціонери: члени сім’ї Бадрі Патаркацишвілі, що є громадянами Великої Британії (близько 34%), уряд Грузії (7,73%) та низка міноритарних акціонерів (близько 10%). Акціонери групи компаній чітко заявили, що засуджують військову агресію рф проти України.

"Акціонери, які мають подвійне громадянство, одне з яких – російське, мають опосередкований стосунок до нашого бізнесу. Ніхто з них, включаючи часто згадуваного у пресі Михайла Фрідмана, не впливають на діяльність нашої групи компаній і не мають права контролю ні над бізнесом, ні над ухвалюваними менеджментом рішеннями", – зазначив генеральний директор IDS Ukraine Марко Ткачук.

Компанія IDS Ukraine не має будь-яких підрозділів в Росії, жодних бізнес- чи фінансових зв’язків з Росією, підкреслив пан Ткачук.

"Відтоді, як у 2012 році прийшли нові акціонери, ніхто жодного разу нам не диктував, що треба говорити або робити. Наша позиція у цьому питанні є чіткою – підтримуємо Україну сплачуючи податки державі, допомагаючи ЗСУ, теробороні та доброчинним організаціям", – коментує генеральний директор IDS Ukraine.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну компанія активно надає соціальну та благодійну допомогу. Зокрема, забезпечує водою населення та українських військових у гарячих точках у партнерстві з волонтерськими організаціями, а також з обласними держадміністраціями, ЗСУ та ТРО. Загалом за період від початку березня IDS Ukraine передали понад 4,5 млн літрів води на потреби суспільства, що оцінюється в 30 мільйонів гривень. Ще 15 мільйонів гривень було спрямовано на допомогу українській армії, волонтерським організаціям і працівникам компанії, які пішли служити до ЗСУ.