НБУ курс:

USD

41,24

-0,00

EUR

43,47

-0,00

Наличный курс:

USD

41,66

41,60

EUR

44,20

44,00

ОГХК знайшов контрагента, який придбає руду із Іршанського ГЗК на 10 млн дорожче

Фото: "Сезоны года"
Фото: "Сезоны года"
В компанії також змінили правила підписання контрактів — відтепер обов'язковою умовою є часткова передоплата та відсутність посередників
Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронировать участие

Рішення нового керівництва Об'єднаної гірничо-хімічної компанії відмовитися від взаємодії з ненадійними підрядниками і натомість шукати альтернативні шляхи збуту демонструє перші результати.

Так, заблокований наприкінці травня НАБУ та САП в Одеському морському торговельному порту ільменітовий концентрат з Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, що є складовою частиною ОГХК, буде відвантажуватися новому контрагенту, що дозволить компанії додатково заробити 10 мільйонів гривень. Про це інформує прес-служба ОГХК.

"Попри поширення коронакризи та обвал ціни на титановому ринку майже на 15%, ми знайшли контрагента, з яким співпрацюватимемо на вигідних умовах. Арештована продукція згідно з новим договором буде реалізована на 10 млн грн дорожче. Причому в порівнянні з попередньо укладеними старим менеджментом контрактами, відстрочення оплати скорочено зі 120 до 15 днів", — зазначив виконуючий обов‎'язки голови правління АТ "ОГХК"Пітер Девіс.

Зазначається, що нове керівництво ОГХК змінило правила підписання контрактів. Відтепер обов'язковою умовою є часткова передоплата та відсутність посередників.

Нагадаємо, до складу ОГХК входять Іршанський ГЗК на Вільногірський ГМК, активи ОГХК за підсумками 2018 року склали 3,4 млрд грн. ОГХК входить до переліку підприємств великої приватизації. Планується, що велика приватизація в Україні буде відновлена після стабілізації макроекономічної ситуації.