Сергій Тронь: США створюють умови для приходу великих гравців у DeFi-проекти

Сергій Тронь: США створюють умови для приходу великих гравців у DeFi-проекти

Глава транснаціональної IT-компанії White Rock Management Сергій Тронь розповів про те, як США планують легалізувати криптовалюти, що обмежить можливість недобросовісної діяльності в секторі DeFi-проектів.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Введення обов'язкової реєстрації в Комісії з цінних паперів США (SEC) для криптокомпаній свідчить про прирівнювання криптовалюти до цінних паперів та створення умов для приходу в індустрію найбільших інвесторів. 

Про це заявив український підприємець, голова транснаціональної IT-компанії White Rock Management Сергій Тронь на своїй сторінці у Facebook.

За словами Сергія Тронь, необхідність легалізації індустрії та запровадження державними органами законодавчих та регуляторних норм назріла давно, незважаючи на очевидні складнощі адміністративного впливу на криптоіндустрію.

"Голова Комісії з цінних паперів прирівняв криптовалюти до цінних паперів. Зараз ми спостерігаємо, як багато розвинених економік намагаються знайти способи регулювати криптовалюти. У США ця дискусія триває вже кілька років.  Важливо розуміти, що у звичному сенсі "регулювати" крипторинок, звісно, ​​не вийде. Це суперечить ідеї створення мережі блокчейн", – зазначив Сергій Тронь.

На думку українського інвестора, норми, ініційовані Комісією з цінних паперів США, обмежать можливості для несумлінних гравців, водночас створюючи умови для приходу у галузь великого традиційного капіталу. Що особливо важливо у світлі того, що останнім часом кілька криптобірж зазнали краху, а з ними втратили свої заощадження сотні підприємців.

"США намагаються створити певні правила гри. Це, своєю чергою, серйозно обмежить можливість недобросовісної діяльності в секторі DeFi-проектів.  Молодий ринок стає кодифікованим, і це відкриває дорогу для входу великих гравців: фондів, інституційних інвесторів, банків.  Це очевидно гарна новина. Нагадаю, капіталізація ринку криптовалют на сьогоднішній день $919.71B. І це лише початок великого шляху", – наголосив Сергій Тронь.

Нагадаємо, 9 вересня 2022 року глава SEC Гаррі Генслер заявив, що компанії, які займаються здійсненням транзакцій на ринку криптовалют, повинні зареєструватися в Комісії з цінних паперів та бірж США. За словами керівника фінансового регулятора США, посередники на крипторинку виконують низку функцій, що регулюються SEC, зокрема, працюють як біржа, брокер-дилер, кліринговий агент і зберігач, а отже, мають бути зареєстровані в Комісії.

White Rock Management (WRM) – міжнародна компанія з головним офісом у Швейцарії, що спеціалізується на створенні багатофункціональних дата-центрів по всьому світу.  Головний фокус White Rock Management – ​​штучний інтелект, потокові обчислення, рендеринг та блокчейн. Засновником компанії є Сергій Тронь – український підприємець, міжнародний інвестор із інтересами у сферах IT, логістики, енергетики.