Міносвіти відкрило реєстрацію вступників на спецсесію мультипредметного тесту

Міносвіти відкрило реєстрацію вступників на спецсесію мультипредметного тесту
Фото: Depositphotos

Міністерство освіти та науки з 12 серпня відкрило для вступників, які не мали можливості зареєструватися для участі в національному мультипредметному тестуванні в основний і додатковий періоди, можливість зареєструватися на спеціальну сесію.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Як повідомив міністр Сергій Шкарлет, реєстрація буде відкрита лише до 15 серпня. Охочим потрібно буде створити реєстраційну картку, а потім сформувати та надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти необхідний комплект документів.

З 24 серпня учасники спеціальної сесії НМТ зможуть дізнатися свої дані для входу на інформаційну сторінку. Вибрати населений пункт для тестування можна буде з 25 до 30 серпня, а остаточно визначитися з вибором населеного пункту - з 5 до 7 вересня.

До 10 вересня учасники отримають запрошення з датою та місцем складання НМТ. Самі ж тестування відбуватимуться з 12 до 16 вересня.

Нагадаємо, що основна сесія НМТ тривала з 22 липня до 4 серпня, її результати отримали 187,3 тисячі учасників. Оцінювання відбувалося в понад 250 населених пунктах України і в більш ніж 40 містах Європи. Зокрема, під час основної сесії понад 19 тисяч українців склали тест за кордоном. На додаткову ж сесію зареєструвалися 21,7 тисячі осіб в Україні та 3,6 тисячі з тих, хто перебуває за кордоном.

Джерело фото: ua.depositphotos.com