Через понад 1,5 року після дебюту: Oppo випускає оновлену версію навушників Enco Air 2

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition, навушники
Oppo Enco Air 2 New Sound Edition. Фото: Oppo

Компанія OPPO випускає поліпшену версію навушників-вкладишів Enco Air 2, які вона вперше презентувала в січні 2022 року. Про це пише Gizmochina.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Навушники отримали назву Oppo Enco Air 2 New Sound Edition. Вони мають кілька оновлень порівняно з попередньою версією, хоча дизайн та ціна, встановлена виробником, збереглися на минулому рівні.

Нові Enco Air 2 отримали підключення Bluetooth 5.3 замість Bluetooth 5.2. Oppo не вказує діаметр драйверів, тому ймовірно, що це будуть ті самі 13,4 мм.

Також навушники пропонують нову звукову сигнатуру і просторові ефекти. Крім того, Enco Air 2 New Sound Edition сертифіковані для роботи в режимі Viper Atmos. Однак вони досі не мають активного шумозаглушення.

Однією з найзначніших змін стало те, що тепер Enco Air 2 можуть працювати до 35 годин, що на 11 годин більше, ніж у оригінальної моделі.

Навушники будуть доступні у синьому й білому кольорах за ціною в 179 юанів (близько 25 доларів). Якщо скористатися передзамовленням, яке вже розпочалося, нові Enco Air 2 можна купити за 20 доларів. У продажу в Китаї вони зʼявляться з 7 жовтня.