Portmone та ГК "Нафтогаз України" дарують до 2 тисяч кубів блакитного палива

Portmone та ГК "Нафтогаз України" дарують до 2 тисяч кубів блакитного палива

Сервіс Portmone та газопостачальна компанія "Нафтогаз України" дарують споживачам унікальну можливість виграти зимовий запас блакитного палива. Щоб взяти участь у розіграші, потрібно лише оплатити рахунок за газопостачання. Обов’язкова умова — здійснення транзакції через платіжну платформу Portmone.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Умови акції

Для участі в конкурсі потрібно лише пройти реєстрацію на сайті чи в мобільному застосунку або увійти до особистого кабінету на Portmone під своїм логіном і паролем та сплатити рахунок, виставлений компанією-газопостачальником. Сума транзакції має бути не меншою ніж 100 грн.

Для здійснення оплати вперше потрібно:

  • ввести на платіжній сторінці номер о/р клієнта ГК «Нафтогаз України»;
  • натиснути «Оплатити»;
  • ознайомитися з виставленим рахунком або самостійно вказати суму;
  • підтвердити платіж. 

Усі зареєстровані користувачі Portmone, що оплачують газ у період з 8 грудня 2022-го по 8 січня 2023 року, автоматично беруть участь у розіграші. Після здійснення транзакції в розділі «Мої рахунки та баланси» автоматично з’явиться шаблон, завдяки чому вже наступного разу користувач здійснюватиме оплату одним натисканням кнопки.

Призовий фонд конкурсу

П’ятірка переможців отримає подарунки від Portmone — право безоплатного використання блакитного палива в таких обсягах:

  • I — 2 тис. м3; 
  • II — 1,5 тис. м3; 
  • III — 1 тис. м3; 
  • IV — 750 м3; 
  • V — 500 м3.

Ще на десятьох учасників чекають заохочувальні призи — по 100 м3 газу. Під кубометрами слід розуміти суму коштів у грошовому еквіваленті, що надійде на особистий рахунок абонента ГК «Нафтогаз України». Вартість 1 кубічного метра розраховується згідно з тарифним планом, встановленим газопостачальною компанією станом на 31 грудня 2022 року.

Визначення переможців

Розіграш відбудеться 11 січня 2023 року на сторінці Portmone у Facebook. Переможці обиратимуться методом випадкового визначення за допомогою Random.org. Призова сума надійде на рахунок споживача, вказаний під час здійснення оплати через сервіс Portmone.