НБУ курс:

USD

41,44

--0,07

EUR

45,16

--0,06

Готівковий курс:

USD

41,65

41,50

EUR

45,50

45,25

Вбивство заступника мера Нікополя: поліцейські затримали підозрюваного

Вбивство заступника мера Нікополя: поліцейські затримали підозрюваного
Фото: скріншот з відео пресслужби поліції Дніпропетровської області

Поліцейські Дніпропетровщини затримали підозрюваного у вбивстві заступника міського голови Нікополя Віталія Журавльова. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба поліції Дніпропетровської області.

"Зловмисник здійснив понад 20 пострілів у потерпілого та кинув в салон авто гранату, що призвело до загоряння автомобіля та смерті чоловіка. Після скоєння злочину нападник закопав зброю у лісопосадці та переховувався в орендованій квартирі, де його і затримали правоохоронці", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 лютого близько 9-ї ранку на одній із вулиць Нікополя невідомі особи із вогнепальної зброї розстріляли автомобіль, в якому перебував 59-річний заступник міського голови Віталій Журавльов. Внаслідок обстрілу він загинув на місці.

Правоохоронці розпочали оперативно-розшукові заходи під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області, в ході яких встановили адресу помешкання, де переховувався нападник. Вже за декілька днів поліцейські затримали фігуранта в орендованій квартирі поблизу місця скоєння злочину.

Слідство встановило, що 33-річний місцевий мешканець протягом чотирьох місяців готувався до скоєння злочину. В той день, озброївшись та встановивши маршрут пересування, він чекав на заступника мера. Коли автомобіль жертви під’їхав ближче, фігурант здійснив понад 20 пострілів з автоматичної зброї та кинув в автомобіль гранату, що призвело до займання автомобіля та загибелі чиновника. Поліцейські встановили, що знаряддя злочину зловмисник закопав в лісопосадці. Зброя вилучена та направлена на експертне дослідження.

Також в ході досудового розслідування слідчі виявили, що підозрюваний виношував намір вчинення аналогічних злочинів відносно інших посадових осіб м. Нікополь. Зараз ця інформація перевіряється в рамках кримінального провадження.

11 лютого слідчими слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області зловмиснику повідомлено про підозру за п. 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Додамо, що Журавльов Віталій Юрійович був заступником міського голови Нікополя Олександра Саюка з 2021 року. Був членом політичної партії Всеукраїнське обʼєднання "Батьківщина" та керівником Громадської Спілки "Нікопольці".