Лідери сталого розвитку

Лідери сталого розвитку

Майбутнє визначається нами. Те, в якому світі будемо жити ми, наші діти і наш бізнес через сто або тисячу років, створюється зараз нашими зусиллями. 

Концепція Sustainable Development означає, що людство повинно розвиватися гармонійно, збалансовано, раціонально, стійко і екологічно, а бізнес — відповідально не тільки за себе, а і за світ навколо. Тільки в такому випадку розвиток можливий буде не лише сьогодні, але і в далекому майбутньому. Саме тому багато компаній вже сьогодні починають працювати не з позиції "зароби більше, не дивлячись ні на що", а за принципами сталого розвитку. 

Бізнес-портал Delo.ua, журнал "ТОП-100. Рейтинги найбільших" та Асоціація лідерів сталого розвитку запускають спеціальний проект "Лідери сталого розвитку", в якому покажуть досвід українського бізнесу, держави і суспільства в досягненні Цілей сталого розвитку ООН. 

У серії публікацій ви дізнаєтесь, як і навіщо бізнес реалізує соціально значущі проекти, що це йому дає, як соціальний баланс впливає на репутацію бізнесу та як розумний підхід дозволяє отримувати переваги серед конкурентів. 

На жаль, ми ще нічого не писали про це