Лідери сталого розвитку

Лідери сталого розвитку

Майбутнє визначається нами. Те, в якому світі будемо жити ми, наші діти і наш бізнес через сто або тисячу років, створюється зараз нашими зусиллями. 

Концепція Sustainable Development означає, що людство повинно розвиватися гармонійно, збалансовано, раціонально, стійко і екологічно, а бізнес — відповідально не тільки за себе, а і за світ навколо. Тільки в такому випадку розвиток можливий буде не лише сьогодні, але і в далекому майбутньому. Саме тому багато компаній вже сьогодні починають працювати не з позиції "зароби більше, не дивлячись ні на що", а за принципами сталого розвитку. 

Бізнес-портал Delo.ua, журнал "ТОП-100. Рейтинги найбільших" та Асоціація лідерів сталого розвитку запускають спеціальний проект "Лідери сталого розвитку", в якому покажуть досвід українського бізнесу, держави і суспільства в досягненні Цілей сталого розвитку ООН. 

У серії публікацій ви дізнаєтесь, як і навіщо бізнес реалізує соціально значущі проекти, що це йому дає, як соціальний баланс впливає на репутацію бізнесу та як розумний підхід дозволяє отримувати переваги серед конкурентів. 

25 материалов