Binance призупинила зняття криптовалют через збій

Binance призупинила зняття криптовалют через збій
Binance призупинила зняття криптовалют через збій

Криптовалютна біржа Binance оголосила про тимчасове призупинення зняття цифрових активів через технічні проблеми. Команда платформи вже працює над вирішенням проблеми.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба Binance.

"У нас виникла технічна проблема із зняттям криптовалюти. Ця функція тимчасово недоступна, а наша команда працює над її відновленням", - зазначили в Binance.

Там додали, що виведення коштів у фіаті працює.

"Всі кошти у безпеці. Просимо вибачення за незручності та повідомлятимемо про хід робіт", — зазначили у пресслужбі криптовалютної біржі.

Представник криптобіржі Binance в Україні розповів у коментарі Delo.ua, що технічній збій у роботі платформи торкнувся і українських користувачів.

Нагадаємо, криптовалютна біржа Binance уклала угоду про продаж усього свого російського бізнесу.Покупцем стала компанія CommEX. У Binance зауважили, що процес переходу користувачів триватиме до року, а всі активи росіян перебувають у безпеці.