Банк Кредит Дніпро — у десятці найшвидше зростаючих банків за активами

Банк Кредит Дніпро — у десятці найшвидше зростаючих банків за активами
Фото: Банк Кредіт Дніпро

У 2021 році Банк Кредит Дніпро збільшив чисті активи на 7,6 млрд грн, що дозволило йому увійти до десятки найбільш швидко зростаючих банків України за активами.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це Банк Кредит Дніпро повідомив на своєму офіційному сайті з посиланням на рейтинг, складений порталом Мінфін за підсумками аналізу звітності банків за 2021 рік.

"Протягом минулого року банк збільшив активи на 59% – з 12,8 млрд грн ( дані з урахуванням річних коригувань ) до 20,4 млрд грн. Таке зростання активів було зумовлене як зростанням   ресурсної бази, так і збільшенням капіталу за рахунок чистого прибутку у розмірі 561 млн грн, який був отриманий за рахунок відсоткового та комісійного доходів у розмірі 804 млн грн та 173 млн грн відповідно", — повідомив Банк Кредит Дніпро деталі на своєму сайті.

За даними прес-служби банку на початок 2022 року, його загальний кредитний портфель склав 5,7 млрд грн — це на 79,3% більше, ніж на початок 2021 року. А кредитний портфель юридичних осіб збільшився минулого року на 105,4%, досягнувши позначки 5 млрд грн.

Також у Банку Кредит Дніпро розкрили у динаміці інші свої ключові показники.

Кошти клієнтів на початку 2022 року становили 14,5 млрд грн — це на 53,7% більше, ніж на початок 2021 року, коли цей показник становив 9,4 млрд грн. При цьому кошти юридичних осіб збільшилися за 2021 рік, що минув, на 83,4% — з 6 млрд грн до 11,1 млрд грн.

Портфель інвестицій банку у високоліквідні цінні папери ( ОВДП та депозитні сертифікати Національного банку України ) збільшився на 94,6% і досяг на початок 2022 року 10,2 млрд грн, що дозволило створити стійку позицію за всіма показниками ліквідності банку.

Банк входить до двадцятки найбільших фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку належить до групи банків із приватним капіталом.

Банк Кредит Дніпро входить до переліку найкомфортніших для обслуговування банків України за версією Forbes Ukraine, а рейтингове агентство IBI-Rating надало фінансовій установі одну з найвищих оцінок надійності та кредитоспроможності серед українських банків uaAA+ зі стабільним прогнозом за національною шкалою. Банк Кредит Дніпро входить до найприбутковіших банків України.