Банк Кредит Дніпро запропонував малому та мікробізнесу кредити до 30 млн грн

Банк Кредит Дніпро запропонував малому та мікробізнесу кредити до 30 млн грн
Банк Кредит Дніпро запропонував малому та мікробізнесу кредити до 30 млн грн

Банк Кредит Дніпро пропонує представникам малого та мікробізнесу кредитне фінансування на суму до 30 млн грн у разі наявності забезпечення, а беззаставний кредит банк видає на суму до 10 млн грн.

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Як повідомили в пресслужбі банку Кредит Дніпро, нова лінійка кредитних продуктів для малого та мікробізнесу дозволяє отримати цільові кредити  на придбання  транспортних засобів та обладнання, а також фінансування на поповнення обігових коштів строком до 5 років.

Оформляючи такі кредити, представники малого та мікробізнесу можуть скористатися програмою державної підтримки «Доступні кредити 5-7-9%» — до неї Банк Кредит Дніпро приєднався в травні 2021 року. Нагадаємо, що програма «Доступні кредити 5-7-9%» реалізується за підтримки президента й уряду України та надає фінансову допомогу шляхом часткової компенсації процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% і 9% річних за кредитами у національній валюті.

 «Ми чудово розуміємо потреби бізнесу, тому готові забезпечити гнучкість і швидкість ухвалення рішень, простоту оформлення й індивідуальний підхід. Для клієнта це можливість одержати необхідний продукт у найкоротший термін без зайвих витрат часу. Крім того, у банку не існує обмежень у роботі з новими клієнтами щодо фінансування», — розповів подробиці Павло Лихоманов, директор департаменту малого та  мікробізнесу.

У Банку Кредит Дніпро також зазначили, що попереднє рішення щодо узгодження кредиту ухвалюється всього за один день без масивного пакета документів — у такий спосіб банк задовольняє запит представників бізнесу на швидке просте обслуговування.

Банк Кредит Дніпро входить до переліку найкомфортніших для обслуговування банків України за версією Forbes Ukraine, а також рейтингове агентство IBI-Rating надало фінансовій установі одну з найвищих оцінок надійності та кредитоспроможності серед українських банків uaAA+ зі стабільним прогнозом за національною шкалою. Банк Кредит Дніпро входить до числа найприбутковіших банків України.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, що належить відомому українському бізнесменові з TOP-10 Forbes Ukraine Олександру Ярославському, власникові групи DCH, що поєднує активи в сфері фінансів, промисловості, транспорту,будівництва, девелопменту, ритейлу та ін.

Нагадаємо, банк Кредит Дніпро створює пул програм для фінансування клієнтів малого та мікробізнесу, ведуться переговори з муніципалітетами, приватними організаціями, міжнародними фондами та асоціаціями.