"Епіцентр" має намір відбудувати зруйновані ТЦ у Чернігові, Маріуполі та Бучі

"Епіцентр" має намір відбудувати зруйновані ТЦ у Чернігові, Маріуполі та Бучі

Компанія "Епіцентр" планує відбудувати свої торгові центри у Чернігові, Маріуполі та Бучі, та відновити пошкоджені об'єкти у Києві та Харкові. Про це повідомила пресслужба компанії.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

"Ми обов'язково відбудуємо всі зруйновані торгові центри мережі "Епіцентр", адже ми забезпечуємо людей вкрай необхідними товарами та послугами. Віримо та працюємо для перемоги. А на згадку про незламність нашого народу ми посадимо в місті Буча алею червоної калини – як символ національного відродження, боротьби та мужності", – зазначила співзасновниця ТОВ "Епіцентр К" Галина Герега.

З початку повномасштабного вторгнення російські загарбники зруйнували ТЦ компанії "Епіцентр" загалом на площі 59,1 тис кв.

Зазначимо, що у Бучі "Епіцентр" запустив мобільні центри видачі замовлень, що дозволить покупцям робити покупки на сайті epicentrk.ua та отримувати їх у своєму місті. Найближчим часом у Бучі та Ірпені планують відкрити стаціонарні центри видачі.

Нагадаємо, на початку травня російські військові обстріляли лише нещодавно відбудований торговий центр "Епіцентр" у Харкові.