Чекаємо на перемоги: Зеленський побажав удачі українським спортсменам на зимових Олімпійських іграх у Пекіні

Чекаємо на перемоги: Зеленський побажав удачі українським спортсменам на зимових Олімпійських іграх у Пекіні

Президент України Володимир Зеленський побажав успіху українським спортсменам, які 23 січня вирушають на зимові Олімпійські ігри 2022 року у Пекіні.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Привітання Зеленського оприлюднено на сайті глави держави.

"Дорогі олімпійці! Вітаю вас зі стартом зимових Олімпійських ігор – змагань, які поєднують людей навколо цінностей дружби, поваги, толерантності", - йдеться у привітанні Зеленського.

Президент зазначив, що Україна пишається високими здобутками та олімпійськими нагородами, за які на зимових Олімпіадах у різні роки незалежності боролися українські спортсмени.

"По шляху до зимової пекінської Олімпіади кожен з вас уже пройшов нелегкі випробування у спортивній боротьбі. Має новий шанс, що вимагатиме максимальних зусиль для найвищого результату. Мільйони українців чекають на ваші яскраві виступи та перемоги. Ми будемо гаряче вболівати за вас, радіти успіхам у змаганнях", - підсумував Зеленський.

Також президент опублікував відео із побажаннями в Інстаграмі.

"На правах "родича" хочу вам побажати - не хворійте, добре харчуйтеся, носіть шапку і обов'язково перемагайте, і хоча б іноді дзвоніть своїм батькам. Вас проводить холодна зима, але дуже тепла Україна", - сказав Зеленський.

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні відбуватимуться з 4 по 20 лютого. На них буде розіграно 109 комплектів медалей з 15 дисциплін у 7 видах спорту.

На Олімпіаді в Китаї Україну представлять 45 спортсменів, які виступатимуть у 12 дисциплінах.

До складу збірної України увійшли чотири олімпійські чемпіони — біатлоністки Олена Білосюк, Юлія Джима та Валентина Семеренко, а також фрістайліст Олександр Абраменко.