Попит на електромобілі в Україні шалено зростає: найпопулярніші моделі

Попит на електромобілі в Україні шалено зростає: найпопулярніші моделі

У липні українці придбали та зареєстрували 1 732 електромобілі, що у 2,3 раза більше, ніж у липні торік, та на 64% більше показника червня цього року.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба Асоціації українських автомобілевиробників (Укравтопром).

Зазначається, що частка нових авто у загальній кількості реєстрацій електромобілів у липні цього року становила 11% , тоді як у липні минулого року вона була на рівні 20%.

Найпопулярнішим легковим автомобілем на українському ринку електричних авто залишається Nissan Leaf. У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 288 авто цієї моделі.

На другому місці за популярністю опинилась марка Volkswagen е-Golf, 151 авто якої було придбано у липні. Третє місце посіла Volkswagen ID.4, 134 авто цієї марки зареєстрували українці у попердньому місяці.

Також до п'ятірки найпопулярніших електромобілів липня потрапили Renault Zoe – 112 одиниць та Tesla Model 3 – 75 одиниць.

Загалом із початку 2022 року український парк електромобілів поповнили майже 5,9 тис. машин, що на 34% більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Зазначимо, близько 25% опитаних громадян США заявили, що наступним авто, яке вони куплять, буде електромобіль, оскільки ціни на бензин злетіли до рекордного рівня.