Попит на електромобілі в Україні шалено зростає: найпопулярніші моделі

Попит на електромобілі в Україні шалено зростає: найпопулярніші моделі

У липні українці придбали та зареєстрували 1 732 електромобілі, що у 2,3 раза більше, ніж у липні торік, та на 64% більше показника червня цього року.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба Асоціації українських автомобілевиробників (Укравтопром).

Зазначається, що частка нових авто у загальній кількості реєстрацій електромобілів у липні цього року становила 11% , тоді як у липні минулого року вона була на рівні 20%.

Найпопулярнішим легковим автомобілем на українському ринку електричних авто залишається Nissan Leaf. У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 288 авто цієї моделі.

На другому місці за популярністю опинилась марка Volkswagen е-Golf, 151 авто якої було придбано у липні. Третє місце посіла Volkswagen ID.4, 134 авто цієї марки зареєстрували українці у попердньому місяці.

Також до п'ятірки найпопулярніших електромобілів липня потрапили Renault Zoe – 112 одиниць та Tesla Model 3 – 75 одиниць.

Загалом із початку 2022 року український парк електромобілів поповнили майже 5,9 тис. машин, що на 34% більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Зазначимо, близько 25% опитаних громадян США заявили, що наступним авто, яке вони куплять, буде електромобіль, оскільки ціни на бензин злетіли до рекордного рівня.