Corteva повністю пішла з РФ та запустила комунікаційну ініціативу "Тільки з Україною!"

Corteva повністю пішла з РФ та запустила комунікаційну ініціативу "Тільки з Україною!"

Міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience один з небагатьох компаній в своїй ніші прийняв рішення повністю піти з російського ринку та з метою донести до українських фермерів свою принципову позицію запустив комунікаційну ініціативу "Тільки з Україною!".

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила пресслужба Corteva.

"З метою заохочення українських сільгоспвиробників до співпраці з відповідальними партнерами, міжнародна компанія Corteva Agriscience запускає нову масштабну комунікаційну ініціативу "Тільки з Україною!", що підкреслює її всебічну солідарність з народом України у трагічній війні, яку розв’язала Росія", — йдеться в заяві компанії.

Зазначається, що більшість інших гравців на ринку насіння та засобів захисту рослин продовжують сплачувати податки та виробляти продукти в РФ, тим самим підтримуючи Росію.

Corteva виступає категорично проти війни в Україні і хоче, щоб український фермер був обізнаний, з якою компанією він працює.

"Після повномасштабного російського вторгнення в Україну ми не могли свідомо продовжувати діяльність у Росії. Ті, хто продовжує там працювати, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки, але насправді їхня діяльність сприяє нарощенню військового потенціалу агресора. Ми ж вважаємо за краще зосередитися на продовольчій безпеці України та решти світу, і закликаємо фермерів бути відповідальними при виборі продукції", - зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

В рамках нової інформаційно кампанії Corteva Agriscience додаватиме слоган "Тільки з Україною" поруч з логотипом компанії, що буде застосовуватися в усіх інформаційних матеріалах, рекламних зображеннях, каталогах, етикетках тощо.

"В цій кампанії ми говоримо про патріотичну позицію, з якою Україна прямує до перемоги, і цю позицію мають мати не тільки громадяни України, але і компанії, які тут працюють. Що найважливіше – за нашими словами стоять реальні справи. Наші цінності – основа всього, що ми робимо, а наша репутація допомагає українським фермерам почувати себе ще більшими патріотами у бізнесі", — додав Харін.

Раніше з метою зміцнення та відновлення жіночого фермерства міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2022.

Програма надасть  можливість виграти гранти на загальну суму понад 2,5 мільйони гривень для відновлення бізнесу та соціальної підтримки  громад.