Новости компаний 14 ноября 2017 в 9:00

Ідея Банк та GetinBankПольща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців

Ідея Банк разом з GetinBank приступив до реалізації проекту"Українці в Польщі",що передбачає міжнародне обслуговування клієнтів та переказів коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах

Ідея Банк та GetinBankПольща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців Ідея Банк та GetinBankПольща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців

Ідея Банк (Україна) спільно з GetinBank (Польща) приступив до реалізації проекту "Українці в Польщі", що передбачає переказ коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах. Програма діє у всіх відділеннях GetinBank (Польща) з 16 жовтня.

"Наразі на території Польщі перебувають понад мільйон українців. Це майже 70 відсотків іноземців, які працюють на території нашої країни. Тож підготовка програми власне для них — є важливим і логічним кроком. Даний проект реалізується у співпраці між українським Ідея Банком та GetinБанком , який спеціалізується на обслуговуванні фізичних осіб в Польщі" — зазначив Піотр Качмарек, Голова Правління GetinHolding, який є основним акціонером Ідея Банку. "Я переконаний, що налагодження співпраці з таким важливим партнером дозволить Клієнтам Ідея Банку користуватися зручними, зрозумілими, а насамперед безпечними банківськими послугами під час їхнього перебування в Польщі" — додав він.

Програма спрямована на українців, які працюють в Польщі чи перебувають на території цієї країни, і передбачає спрощену схему відкриття рахунку і картки в Польщі, консультування для зручності українською або російською мовами за телефоном спеціальної інформаційної лінії, доступ до сучасного Інтернет-Банкінгу та мобільного додатку. До 15 січня 2018 року переказ коштів здійснюватиметься безкоштовно, а надалі плата за переказ становитиме 9 злотих за переказ, незалежно від суми.

"Відміна візового режиму відкрила нові можливості для українців, які прагнуть працювати в Польщі. У той же час на ринку сьогодні небагато вигідних пропозицій для задоволення потреб таких клієнтів. Здебільшого банки пропонують високі тарифи переказів, складні схеми відкриття рахунків в Польщі для нерезидентів, обслуговування виключно польською мовою. Все це створює труднощі для українців, які перебувають у Польщі, і вони надають перевагу ризиковим інструментам передачі коштів. Мета проекту "Українці в Польщі" — створити пропозицію, яка б могла вирішити ці питання і дати можливість зручного користування банківськими послугами. Це перший спільний проект Ідея Банку Україна з польським банком. Ми плануємо розширяти співпрацю і готувати нові пропозиції для задоволення потреб наших клієнтів" — зазначає Володимир Малий, Член Правління ПАТ "Ідея Банк", Директор з розвитку бізнесу.

У рамках проекту створено спеціальний картковий пакет CardBlancheTransfer, який дозволяє отримати переказ. Картка відкривається безкоштовно і не має комісії за конвертацію злотих в гривню. Пакет передбачає відкриття двох рахунків — в гривні та польських злотих. Комісія за зняття готівкових коштів становить лише 1%.З реквізитами отримувача по рахункуCardBlancheTransfer в польських злотих клієнт може звернутися у будь-яке відділення GetinБанку в Польщі і здійснити переказ на цей рахунок.

Крім того, громадяни України можуть легко відкрити Рахунок "Прості Засади" у польському GetinBank. Для відкриття рахунку потрібно мати тільки один документ — закордонний паспорт або карту перебування. Відкриття та обслуговування рахунку "Прості Засади" є безкоштовним, якщо його власник здійснить принаймні одну операцію розрахунку карткою на місяць. Клієнт не платить жодних комісій за ведення рахунку, оформлення картки, перекази в Інтернет-банкінгута мобільному банкінгу (в межах польської банківської системи) а також за видачу коштів зі всіх банкоматів в Польщі.

До кінця року в 15 відділеннях GetinBank, які розташовані в 5 найбільших містах в Польщі, з консультантом можна буде спілкуватися українською мовою. У випадку виникнення мовних труднощів, підтримку забезпечує спеціальна інформаційна лінія, доступна українською або російською мовами з 8.00 до 18.00 з понеділка по п"ятницю.

GetinBank є роздрібною маркою GetinNobleBank, одного з десяти найбільших банків у Польщі. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

Загрузка...
Новое видео
Как в Украине стартап S.Lab производит экологичный пенопласт и пластик из конопли и грибов
Загрузка...