Новости компаний 14 ноября 2017 в 9:00

Ідея Банк та GetinBankПольща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців

Ідея Банк разом з GetinBank приступив до реалізації проекту"Українці в Польщі",що передбачає міжнародне обслуговування клієнтів та переказів коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах

Ідея Банк та GetinBankПольща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців

Ідея Банк (Україна) спільно з GetinBank (Польща) приступив до реалізації проекту "Українці в Польщі", що передбачає переказ коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах. Програма діє у всіх відділеннях GetinBank (Польща) з 16 жовтня.

"Наразі на території Польщі перебувають понад мільйон українців. Це майже 70 відсотків іноземців, які працюють на території нашої країни. Тож підготовка програми власне для них — є важливим і логічним кроком. Даний проект реалізується у співпраці між українським Ідея Банком та GetinБанком , який спеціалізується на обслуговуванні фізичних осіб в Польщі" — зазначив Піотр Качмарек, Голова Правління GetinHolding, який є основним акціонером Ідея Банку. "Я переконаний, що налагодження співпраці з таким важливим партнером дозволить Клієнтам Ідея Банку користуватися зручними, зрозумілими, а насамперед безпечними банківськими послугами під час їхнього перебування в Польщі" — додав він.

Програма спрямована на українців, які працюють в Польщі чи перебувають на території цієї країни, і передбачає спрощену схему відкриття рахунку і картки в Польщі, консультування для зручності українською або російською мовами за телефоном спеціальної інформаційної лінії, доступ до сучасного Інтернет-Банкінгу та мобільного додатку. До 15 січня 2018 року переказ коштів здійснюватиметься безкоштовно, а надалі плата за переказ становитиме 9 злотих за переказ, незалежно від суми.

"Відміна візового режиму відкрила нові можливості для українців, які прагнуть працювати в Польщі. У той же час на ринку сьогодні небагато вигідних пропозицій для задоволення потреб таких клієнтів. Здебільшого банки пропонують високі тарифи переказів, складні схеми відкриття рахунків в Польщі для нерезидентів, обслуговування виключно польською мовою. Все це створює труднощі для українців, які перебувають у Польщі, і вони надають перевагу ризиковим інструментам передачі коштів. Мета проекту "Українці в Польщі" — створити пропозицію, яка б могла вирішити ці питання і дати можливість зручного користування банківськими послугами. Це перший спільний проект Ідея Банку Україна з польським банком. Ми плануємо розширяти співпрацю і готувати нові пропозиції для задоволення потреб наших клієнтів" — зазначає Володимир Малий, Член Правління ПАТ "Ідея Банк", Директор з розвитку бізнесу.

У рамках проекту створено спеціальний картковий пакет CardBlancheTransfer, який дозволяє отримати переказ. Картка відкривається безкоштовно і не має комісії за конвертацію злотих в гривню. Пакет передбачає відкриття двох рахунків — в гривні та польських злотих. Комісія за зняття готівкових коштів становить лише 1%.З реквізитами отримувача по рахункуCardBlancheTransfer в польських злотих клієнт може звернутися у будь-яке відділення GetinБанку в Польщі і здійснити переказ на цей рахунок.

Крім того, громадяни України можуть легко відкрити Рахунок "Прості Засади" у польському GetinBank. Для відкриття рахунку потрібно мати тільки один документ — закордонний паспорт або карту перебування. Відкриття та обслуговування рахунку "Прості Засади" є безкоштовним, якщо його власник здійснить принаймні одну операцію розрахунку карткою на місяць. Клієнт не платить жодних комісій за ведення рахунку, оформлення картки, перекази в Інтернет-банкінгута мобільному банкінгу (в межах польської банківської системи) а також за видачу коштів зі всіх банкоматів в Польщі.

До кінця року в 15 відділеннях GetinBank, які розташовані в 5 найбільших містах в Польщі, з консультантом можна буде спілкуватися українською мовою. У випадку виникнення мовних труднощів, підтримку забезпечує спеціальна інформаційна лінія, доступна українською або російською мовами з 8.00 до 18.00 з понеділка по п"ятницю.

GetinBank є роздрібною маркою GetinNobleBank, одного з десяти найбільших банків у Польщі. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

по материалам:
"Дело"
раздел:
теги:

По теме:

"Укрпочта" запустила перевод денег с банковских карт в "наличку"
Банки 22 мая 2017 в 16:16

"Укрпочта" запустила перевод денег с банковских карт в "наличку"

"Укрпочта" расширяет свои денежные переводы: теперь можно отправлять деньги с банковских карт через интернет

Идея Банк совместно с Ipay.ua запустил онлайн-сервис погашения кредитов
Новости компаний 02 июня 2017 в 11:00

Идея Банк совместно с Ipay.ua запустил онлайн-сервис погашения кредитов

Идея Банк, один из лидеров потребительского кредитования в Украине, совместно с платформой денежных переводов и онлайн платежей Ipay.ua запустил сервис погашения кредитов онлайн