Новости компаний 26 ноября 2019 в 17:14

На 52% більше клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користуються онлайн-платежами за газ

Понад 60 тисяч клієнтів компанії від початку року сплатили за спожитий газ через інтернет

Фото: Івано-Франківськгаз Збут Фото: Івано-Франківськгаз Збут
Фото: Івано-Франківськгаз Збут

Понад 60 тисяч клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" від початку року сплатили за спожитий газ за допомогою онлайн-платежів. За аналогічний період минулого року кількість онлайн платників становила 40 тисяч. Для користувачів "Особистого кабінету" на 104.ua зараз доступні такі платформи для оплати за газ: MasterPass, iPay.ua, Portmone та EasyPay.

"Щомісячно збільшується кількість користувачів, які сплачують за газ онлайн. У свою чергу, ми розширюємо наші онлайн-сервіси. Для зручності клієнтів, тепер завантажити електронний рахунок у форматі PDF можна не тільки через особистий кабінет, а й через Viber чат-бот — 7104ua",  — розповідає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів.

Простіше сплатити за газ онлайн можна через сервіси газової компанї. Не потрібно вводити особовий рахунок чи реквізити компанії. Найпростіше це зробити через особистий кабінет на сайті 104.ua або увійти у свій обліковий запис із мобільного додатку 104 Mobile чи 104 Mobile Light.

Окрім того, здійснити оплату за спожитий газ клієнти "Івано-Франківськгаз збуту" можуть і за допомогою чат-боту "7104ua" у Viber. Там є можливість сплачувати за блакитне паливо одразу по 5 особових рахунках. Розмір комісії при проведенні платежів визначається безпосередньо платіжною системою і не залежить від постачальника.

Нагадуємо, для користувачів сервісів ApplePay та Masterpass вже другий місяць триває акція — вони можуть сплатити за газ без комісії. Загалом, більше половини споживачів "Івано-Франківськгаз Збут" надають перевагу оплати за газ саме через сервіси компанії.

Загрузка...
Новое видео
Продаем веревки в 28 стран мира: как украинский производитель паракордов покоряет ЕС и конкурирует с Китаем
Загрузка...