У Києві відбудеться перший інвестиційний форум у сфері оборонної промисловості України

18 лютого 2016 р. у готелі InterContinental Kyiv відбудеться "Український форум з оборони та безпеки "16" під патронатом Міністерства оборони України та Державного концерну "УКРОБОРОНПРОМ". Форум стане першою найбільшою міжнародною платформою в Україні, що об"єднає учасників українського ринку та міжнародних інвесторів — з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняного ринку оборони та безпеки.
Мы продолжаем сражаться с оккупантом на информационном фронте, предоставляя исключительно проверенную информацию и аналитику.
Война лишила нас возможности зарабатывать, просим Вашей поддержки.
Поддержать delo.ua

У Форумі візьмуть участь Степан Полторак, Міністр оборони України, Айварас Абромавичус, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Роман Романов, Генеральний директор ДК "УКРОБОРОНПРОМ", Ернест Герольд, Заступник помічника Генерального Секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій, Александер Вінніков, Директор Офісу зв"язку НАТО в Україні, Володимир Горбулін, Директор Національного інституту стратегічних досліджень України, Олег Батюк, Керуючий партнер Dentons Kyiv, Михайло Гвоздьов, Президент та Генеральний конструктор ДП "Антонов", Сергій Попов, Партнер KPMG Ukraine та ін.

Давід Тевзадзе, Міністр оборони Грузії (1998-2004) презентуватиме успішний досвід перезавантаження військово-оборонного співробітництва та проведення реформ у сфері оборони і безпеки в Грузії.

Серед учасників заходу також керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній у сфері оборони та безпеки, українські виробники продукції у сфері оборонної промисловості, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав. Участь у Форумі підтвердили понад 250 представників вищого керівництва компаній з 20-ти країн світу, серед яких Boeing, Airbus, Thales International, Lockheed Martin, Microsoft Corp., PCO SA, Sagem Défense Sécurité, Elbit Systems, Caterpillar Inc, Renault Trucks Defense, Honeywell Defense and Space Int., Orbital ATK, STC Delta та ін.

Форум покликаний привернути увагу міжнародного бізнесу до потенціалу ринку оборони та безпеки України, залучити іноземні інвестиції у цей сектор. Представники державної влади, міжнародних організацій та українських підприємств візьмуть участь у відкритій публічній дискусії щодо переходу на новий рівень розвитку українського ринку оборони та безпеки. Український бізнес під час заходу отримає вичерпну інформацію про можливості роботи з державними підприємствами у сфері безпеки і оборони, а також перспективи фінансування з боку національних та міжнародних фінансових установ. Особливістю Форуму стануть "1-on-1" зустрічі між інвесторами та представниками українських компаній на другий день Форуму.

"Спільно з іноземними експертами та радниками при Міністерстві оборони та Збройних Сил України опрацьовано основні положення щодо реформування Міністерства оборони і Генерального штабу за стандартами країн НАТО. Підготовлено дорожню карту реалізації цих реформ. На сьогодні Україна має боєздатну армію, яка за чисельністю та бойовими можливостями є незрівнянно сильнішою, ніж на початку боротьби із зовнішнім агресором", — зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

"УКРОБОРОНПРОМ" взяв на себе амбітне завдання сповна оснастити українську армію найсучаснішим озброєнням і військовою технікою. 80 тисяч працівників Концерну об"єднали зусилля заради захисту і зміцнення України. Нині весь світ спостерігає за відродженням нашої оборонної промисловості, яка стала одним з основних щитів на захисті миру", — заявив Генеральний директор ДК "УКРОБОРОНПРОМ"Роман Романов.

Форум відбудеться під патронатом Міністерства оборони України та ДК "УКРОБОРОНПРОМ". Організатор Форуму — A7 CONFERENCES. Ексклюзивний юридичний партнер — Dentons. Інноваційний партнер — Microsoft Ukraine. Виставкові партнери — ICIPS та ЖК "Orange Park". Генеральний медіа-партнер — Економічна правда, Генеральний ТВ-партнер — 5 канал, Генеральний інформаційний партнер — Інтерфакс-Україна, Генеральний спеціалізований медіа-партнер — Defense Express. Ексклюзивний медіа-партнер — газета "Бізнес", Діловий ТВ-партнер — Перший діловий, також серед медіа-партнерів — Перша Шпальта, Апостроф, Компаньон, DELO.ua, KyivPost, Український тиждень, Milnavigator, Defense Studio, Промисловість в фокусі, Військовий інформатор, Defence Blog. Авіаційний партнер — AirLife.