Оголошення про тендер

Фонд державного майна України ойголошує відкриті торги (тендер) з продажу пакета акцій ВАТ "Кримський содовий завод" (суб"єкт Північнокримської експериментальної економічної зони "СИВАШ")

Фонд державного майна України ойголошує відкриті торги (тендер) з продажу пакета акцій ВАТ "Кримський содовий завод" (суб"єкт Північнокримської експериментальної економічної зони "СИВАШ")

Тендер проводиться за участю уповноваженої особи Фонду державного майна України — міжнародного консорціуму на чолі з Commerzbank AG, а також Citigate Dewe Rogerson, DFC S.A., BDO Corporate Finance B.V. та Frishberg & Partners Ltd

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР

Фонд державного майна України ойголошує відкриті торги (тендер) з продажу пакета акцій ВАТ "Кримський содовий завод" (суб"єкт Північнокримської експериментальної економічної зони "СИВАШ")

Юридична адреса: Україна, 96002, Автономна Республіка Крим, м.Красноперекопськ, вул.Проектна, 1.

Середня чисельність працюючих: 3 426 чол.

Площа земельної ділянки в користуванні: 4 915,69 га.

Балансова вартість основних фондів (01.01.2000): 243 902 тис.грн.

Статутний фонд ВАТ: 181 060 тис.грн., поділений на 181 060 000 простих іменних акцій.

Номінальна вартість акції: 1,0 грн.

Для продажу пропонується пакет акцій: 161 985 756 штук (89,47% статутного фонду підприємства; пакет акцій, запропонований до продажу, є неподільним).

Ціна продажу пакета акцій: згідно з тендерною пропозицією. При цьому початкова ціна встановлюється не нижче за номінальну вартість пакета акцій.

Засіб платежу: національна валюта України.

ВАТ "Кримський содовий завод" є лідером серед виробників кальцинованої соди в Україні (доля на ринку близько 80%) та єдиним в Україні виробником соди марки "А" (важкої соди). Якість продукції підприємства відповідає вимогам світових стандартів. Для виробництва соди використовується місцева сировина. Підприємство має ліцензію на експлуатацію Сиваського родовища хімічної сировини. Загальна встановлена потужність для виробництва соди на ВАТ "Кримський содовий завод" сягає близько 700 тис.тонн на рік. У 1998 році доля експорту в загальному обсязі реалізації продукції підприємства становила 10,26%. У 1999 році ВАТ "Кримський содовий завод" виробило більше 400 тис.тонн кальцинованої соди. Підприємство є суб"єктом Північнокримської експериментальної економічної зони "СИВАШ" та згідно з законодавством України має податкові пільги.

Тендер буде проводитись відповідно до Положення про підготовку та проведення відкритих торгів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 червня 1998 р. №1303, та правил тендера, затверджених згідно з положенням. Подання тендерної пропозиції свідчить про прийняття усіх умов тендера.

Критерії оцінки тендерних пропозицій будуть застосовуватись до ціни за пакет акцій та концепції розвитку підприємства. Претендент повинен мати досвід роботи в галузі виробництва соди, роботи на міжнародних ринках, а також бажано мати досвід впровадження інвестиційних проектів. Найкращою буде визнано пропозицію, в якій учасник запропонував найвищу ціну за пакет акцій та умови інвестування, що забезпечать ефективну діяльність підприємства.

Остаточним результатом є підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, виставленого на тендер. Для придбання пакета акцій покупець має отримати згоду Антимонопольного комітету України.

Додаткову інформацію про відкриті торги та тендерну документацію, включно з інформаційним меморандумом, будь-яка зацікавлена сторона може отримати після підписання договору про конфіденційність інформації за адресою: Україна, 01133, м.Київ, вул.Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, к.206. Тел.: (38044) 296-65-01, 294-33-76; тел./факс: (38044) 230-22-30, (38044) 246-71-24.

E-mail: [email protected]

Тендерні пропозиції мають бути подані в порядку, передбаченому правилами тендера, до 17.00 за київським часом 30 травня 2000 р.