• Главная
  • Вне офиса
  • ЗОЖ
ЗОЖ 21 июня 2019 в 17:54

Be more human: командний забіг з випробуваннями стартує вже завтра в Києві

Командний забіг з випробуваннями Be more human. стартує у суботу, 22 червня, о 8:30, у Києві на ВДНГ

Be more human: командний забіг з випробуваннями стартує вже завтра в Києві Be more human: командний забіг з випробуваннями стартує вже завтра в Києві

22 червня, о 8:30, у Києві на території ВДНГ стартуватиме забіг з випробуваннями Be more human., впродовж якого кожен зможе побачити, на що здатен командний дух.

"Приходьте та вболівайте, бо це надає спортсменам неабиякої енергії та має велику рушійну силу", — пишуть організатори змагань. 

Також нагадуємо, що в рамках події проходитиме фітнес-фестиваль Be more human., на якому кожен охочий зможе безкоштовно, за умови попередньої реєстрації, відвідати будь-які майстер-класи з більш ніж 20 різних видів тренувань.

"Танцювальні майстер-класи, бойові мистецтва, тренування з кросфіту, табата, пілатес, йога та силові тренування — ви можете спробувати все це і навіть більше та обрати щось своє для душі та тіла. Маленькі чемпіони вподобають смугу перешкод та майстер-клас з дитячого фітнесу", — кажуть в оргкомітеті заходу. 

Командний забіг з випробуваннями Be more human. стартує у суботу, 22 червня, о 8:30, а о 9:30 — початок відкритого фітнес-фестивалю Be more human.

Загрузка...
Новое видео
Николай Тимощук: об устойчивости компаний, спросе на UNIT.City и человеке будущего / Delo.UA
Загрузка...