Опісля звільнення в Криму мають запрацювати щонайменше 50 тис. чиновників

Опісля звільнення в Криму мають запрацювати щонайменше 50 тис. чиновників

Після деокупації Криму для забезпечення державного управління на півострові буде необхідно створити щонайменше місцеві військові чи військово-цивільні адміністрації та залучити майже 50 тис. кадрових працівників, заявила постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева, передає Інтерфакс-Україна.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Станом на початок 2014 року, зазначила Ташева, у Криму працювали понад 16 тис. держслужбовців та 4,2 тис. службовців органів місцевого самоврядування.

"Деокупація Криму – це лише частина шляху. Ми як держава маємо забезпечити правопорядок, гуманітарні потреби, належний рівень управління звільненою територією. Для цього має бути готовий державний апарат із бюрократичними елементами та правовими нормами", – заявила вона.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму готується до української операції зі звільнення півострова і видала "рішення про встановлення високого (жовтого) рівня терористичної небезпеки". Встановили високий рівень загрози в населених пунктах Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, а також в Джанкойському, Красноперекопському і Ленінському (Єдикуйському) районах Криму.