Розвідка Британії повідомила, скільки російських генералів загинуло на війні в Україні

Розвідка Британії повідомила, скільки російських генералів загинуло на війні в Україні
Фото: depositphotos

Погана ефективність збройних сил Росії під час її вторгнення в Україну дорого обійшлася військовому керівництву Росії. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Так, щонайменше 10 російських генералів, убитих на полі бою в Україні. Кумулятивний вплив на послідовність командування, ймовірно, сприяє тактичним і оперативним труднощам Росії.

Про це повідомляє розвідка Британії. 

Також повідомляється, швидше за все, погана ефективність збройних сил Росії призвела до звільнення щонайменше шести російських командувачів з початку бойових дій у лютому 2022 року.

Командувачі Східного та Західного військових округів Росії, швидше за все, втратили командування. Генерал-полковник Олександр Чайко був звільнений з посади командувача Східним військовим округом у травні 2022 року.

Генерал-полковник Олександр Журавльов, який командував Західним військовим округом з 2018 року, був відсутній на Дні ВМФ Росії в Санкт-Петербурзі 31 липня 2022 року, його, швидше за все, замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Генерал Олександр Володимирович Дворніков згодом був усунутий після того, як отримав загальне командування операцією в Україні, і генерал Сергій Суровікін прийняв командування Південним угрупуванням військ від генерала Геннадія Валерійовича Жидка.

Нагадаємо, що РФ використовують ЗАЕС, щоб зіграти на побоюваннях Заходу щодо ядерної катастрофи в Україні.