Ваучери на навчання від держави отримали понад 15 тисяч українців: найпопулярніші професії

кафе
За ваучерами можна навчатися на 124 професії та спеціальності

Станом на 18 жовтня українцям було видано 15 353 ваучери на освіту. З них 3200 отримали внутрішньо переміщені особи (2327 жінок та 873 чоловіки).

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Зазначається, що під головуванням міністерки Ірини Верещук відбулася нарада з питань працевлаштування та професійного навчання ВПО.

"Учасники наради обговорили програму ваучерів на навчання, за якою визначені категорії громадян мають право безоплатно пройти навчання у закладах освіти. Зокрема, перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра або магістра за іншою спеціальністю, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації", - йдеться у повідомленні. 

Загалом, за ваучерами можна навчатися на 124 професії та спеціальності. Вказано, що найпопулярнішим є напрямок психології. 

Також серед затребуваних професій, які опановують ВПО, опинилися: 

  • соціальна робота, медсестринство та дошкільна освіта;
  • водій автотранспортних засобів;
  • будівництво та цивільна інженерія;
  • агрономія;
  • електроенергетика, електротехніка й електромеханіка;
  • підприємництво і торгівля;
  • кухар.

Щоб отримати ваучер внутрішнім переселенцям потрібно звернутися до  центру зайнятості або ж подати онлайн-заявку

Нагадаємо, в Україні через замінованість стала актуальною професія сапера. Наразі Державна служба зайнятості почала видавати ваучери на навчання за цією спеціальністю.