Без смол та нікотину

Без смол та нікотину

В Україні курять сигарети або їх електронні аналоги майже чверть населення. Хоча б раз в житті пробували електронні сигарети половина українських підлітків. Це при тому, що Глобальна комісія по наркополітиці визнала тютюн небезпечнішим наркотиком, ніж амфетамін, канабіс чи метадон.

В 2021 році держава прийняттям законопроекту №4358 намагається посилити свою політику щодо зменшення споживання тютюну в Україні. Ми ж в Delo.ua разом з Internews Україна та ГО "Життя" в спецпроекті "Без смол та нікотину" намагаємось знайти найефективніші шляхи, як кинути курити, аналізуємо досвід західних країн, як їм вдалось досягти того, що курити стало не модно, та шукаємо відповіді на питання — чому люди курять та як їх змінюється життя, коли вони перестають це робити.

6 материалов
Кавер к публикации: Татьяна Кравченко
Категория
Общество

“Хочется попробовать еще”. Почему курение е-сигарет среди подростков в Украине стало эпидемией

В Украине курение е-сигарет достигло масштабов эпидемии, особенно среди детей, так как каждый пятый подросток курит эти устройства. Однако негативная тенденция может измениться, если депутаты во втором чтении проголосуют за законопроект ​​№4358.