Росія намагається настроїти поляків проти українських біженців, - польські спецслужби

Росія намагається настроїти поляків проти українських біженців, - польські спецслужби

Російські спецслужби використовують дезінформацію, щоб настроїти поляків проти українських біженців. Про це повідомляє Polskie Radio із посиланням на прес-секретаря міністра спеціальних служб Польщі Станіслава Жаріна.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Росіяни намагаються переконати поляків у тому, що прийом біженців з України є надзвичайно затратним для нашої країни, і водночас породжує безліч проблем, що робить всю операцію вкрай безглуздою, а також небезпечною, бо ми не знаємо, кого приймаємо. Наш дах або хто житиме в безпосередній близькості. Ми також відзначаємо повідомлення, адресоване українцям, і воно практично ідентичне. Росія намагається переконати українців у тому, що наша країна є дуже небезпечною для іноземців", - сказав Жарін.

За його словами, польсько-українське зближення торкається російських інтересів, і тому Росія намагається розділити українців та поляків. Ці спроби можна помітити на політичному та соціальному рівні, а також у наших повсякденних міжособистісних стосунках.

Нагадаємо, 77% поляків взяли участь у різних формах підтримки українців і виділили на допомогу українцям, які втекли від військової агресії РФ, до 10 млрд злотих (понад $2 млрд).