ЄБРР - підтримка наших

ЄБРР - бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є провідним інституційним інвестором в Україні. З початку повномасштабної війни Банк висловив свою всебічну підтримку Україні та зобов’язався інвестувати 3 мільярди євро до кінця 2023 року й відігравати ключову роль у післявоєнній відбудові.

Серед пріоритетів – відновлення інфраструктури, посилення енергетичної та продовольчої безпеки, сприяння торгівлі, а також підтримка малого та середнього бізнесу.

Прагнення українського бізнесу до нових знань, досвіду та розвитку, незважаючи на війну та складну економічну ситуацію, безумовно вражає та надихає.

Поділяючи незламність духу підприємців, ЄБРР впроваджує ініціативи, що мають на меті надати МСП не тільки можливість пережити важкі часи, але й розвиватися, зрештою сприяючи відбудові та трансформації економіки України.

У спецпроєкті Delo.ua висвітлюється, як Банк, завдяки ресурсам донорів, сприяє реалізації консалтингових проєктів, покращенню практик корпоративного управління, підтримці участі компаній у міжнародних виставках, а також релокації та відновленню бізнесу.

Програми грантової підтримки МСБ впроваджуються ЄБРР за фінансування: CША, Швеції та Швейцарії у рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (донори Фонду: Італія, Ірландія, Корея, Люксембург, Норвегія, США, Швейцарія, Швеція, Японія, ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР), Європейського Союзу та Швеції у рамках програми «Жінки в бізнесі».

 

Банк підтримує МСП в Україні з 1997 р. За цей час донорське фінансування отримали понад 1300 компаній.

Дізнатися більше про програми підтримки МСБ від ЄБРР в Україні


 

2 матеріали
Такий потрібний і важливий консалтинг. Навіщо малому та середньому бізнесу залучати незалежних експертів
Категорія
Бізнес

Такий потрібний і важливий консалтинг. Навіщо малому та середньому бізнесу залучати незалежних експертів

Навіть найбільш цілеспрямований та амбітний підприємець не може самотужки подолати всі складнощі, що виникають під час ведення бізнесу. Саме тому компанії звертаються до консультантів, які допомагають із вирішенням багатьох питань. 

Delo.ua у межах спецпроєкту з ЄБРР розбиралося, у чому полягає суть консалтингу і як підприємцю обрати найбільш компетентного консультанта.