Clubhouse хочуть перезавантажити: для цього з соцмережі звільняють половину команди

Clubhouse, смартфон, рука
Clubhouse. Фото: Depositphotos

Додаток для аудіоспілкування Clubhouse залишиться без понад половини співробітників у рамках "перезавантаження" компанії. Про це пише Engadget.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

У листі до співробітників засновники соцмережі Пол Девісон і Рохан Сет сказали, що вони "скорочують організацію більш ніж на 50% і прощаються з багатьма талановитими, відданими товаришами по команді".

У 2021 році Clubhouse оцінювався в 4 млрд доларів. Девісон і Сет зазначають, що компанія все ще добре фінансується й вони "не відчувають негайного тиску щодо скорочення витрат".

"Але оскільки світ став відкритим після COVID, багатьом людям стало важче знаходити своїх друзів у Clubhouse і вписувати довгі розмови у своє повсякденне життя. Щоб знайти свою роль у світі, продукт має розвиватися. Щоб виправити це, нам потрібно перезавантажити компанію, виключити посади та передати її меншій команді, орієнтованій на продукт", – написали вони.

Засновники додали, що зосередяться на Clubhouse 2.0, хоча не уточнили, як сервіс може виглядати в майбутньому.

Clubhouse було запущено в березні 2022 року. В основі його ідеї лежить голосове спілкування між користувачами. Соцмережа стала популярною на тлі COVID-пандемії й мала певну ексклюзивність: зареєструватися в ній можна було лише за запрошенням від уже існуючого користувача (пізніше цю систему прибрали).

Однак тривалий час додаток був доступний лише для iOS, тоді як Android-версію запустили лише в травні 2021 року. На той момент інші компанії запропонували альтернативу Clubhouse: зокрема, голосові чати зʼявилися в Telegram, хоча й там не здобули поширеності надовго.

Джерело фото: ua.depositphotos.com