Megogo виходить на ринок Польщі

Megogo виходить на ринок Польщі
Фото: Megogo

Український медіасервіс Megogo відкриває офіс в Польщі та розширює каталог польського контенту з орієнтацією на місцеву аудиторію. Польський ринок стане чотирнадцятим, де українська компанія надаватиме свої послуги.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Про це 7 лютого повідомила пресслужба Megogo.

В Польщі український медіасервіс пропонуватиме пакети телебачення з інтерактивними функціями, а також бібліотеку фільмів та серіалів, яка буде поповнюватись.

"Впродовж останніх місяців ми ретельно готували запуск медіасервісу. ТБ-пакети передплат охоплюватимуть усі провідні канали польського ринку, такі як TVN, Polsat, TV Puls, TV4, Stopklatka TV, Zoom TV. Каталог фільмів у різноманітному ціновому діапазоні зібраний завдяки плідній співпраці з партнерами з польського та міжнародного ринку", – розповів очільник офісу в Польщі Артур Пацула.

Для українців в Польщі будуть доступні 70 популярних українськомовних телеканалів у спеціальному пакеті "ТБ і Кіно UA".

Умови ТБ-пакетів передплат: 

  1. "Стартова" – 9,99 злотих.
  2. "Оптимальна" – 29,99 злотих.
  3. "Максимальна" – 39,99 злотих.
  4. "ТБ і Кіно UA" – 14,99 злотих.

Нагадаємо, український бізнес становить 45% усіх нових іноземних компаній, які відкрили в Польщі в 2022 році. Водночас ІТ-індустрію представляють підприємці, які планують повернутися в Україну.