Надскладна ситуація: для захоплення Луганщини РФ стягла орієнтовно 12 тис. військових

Надскладна ситуація: для захоплення Луганщини РФ стягла орієнтовно 12 тис. військових
Фото: Слово і Діло

На даний момент російська армія стягла величезну купу солдат та техніки, щоб захопити Луганщину. На території регіону перебувають 25 батальйонно-тактичних груп (БТГ), орієнтовно в кожній до 500 військових, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"З Тошківки наші військові вибили ворога, закріпились та гарно тримають лінію оборони. Дуже важка ситуація у Гірській громаді, Золотому… Щільність обстрілів російських окупантів фактично унеможливлює евакуацію мирного населення", – додав він.

Нагадаємо, нещодавно через обстріли російськими військами на Луганщині 22 травня пошкоджено понад 70 будинків. У реанімації Дніпра померла дитина з Привіллі, яка потрапила під обстріл два тижні тому, 28 будинків розбиті росіянами в Новодружеську.

Ще 7 травня ворог накрив Привілля артилерією. 11-річну дівчинку з мінно-вибуховою травмою одразу госпіталізували у Дніпропетровську обласну дитячу лікарню, де за життя дитини протягом двох тижнів боролися найкращі медики регіону. На жаль, 22 травня її серце зупинилося.