Apple додала можливість розблокувати iPhone обличчям у масці

Apple додала можливість розблокувати iPhone обличчям у масці
Apple додала можливість розблокувати iPhone обличчям у масці

Компанія Apple випустила бета-версію операційної системи iOS 15.4 для розробників, в якій додали можливість настроїти Face ID для розпізнавання обличчя в масці захисту.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це пише Mac Rumors.

Нещодавно Apple випустила релізне складання iOS 15.3, але при цьому вже почала тестувати iOS 15.4. Перша бета-версія серйозно спростила життя користувачам iPhone 12 та 13, які використовують Face ID.

Як повідомляється, Apple переробила свою фірмову систему розпізнавання особи Face ID. Зміни були потрібні у зв'язку з епідеміологічною обстановкою у світі — пішов третій рік з моменту початку пандемії коронавірусу, а маска на обличчі так само є необхідним атрибутом у громадських місцях.

При розробці системи Face ID Apple ніяк не могла передбачити таке становище, тому «яблучний» сканер обличчя отримує нові доробки, причому не вперше.

Раніше Apple вже впроваджувала можливість додати в iPhone своє обличчя в масці, щоб покращити якість сканування, а також привнесла зв'язку з Apple Watch — якщо поблизу був «яблучний» годинник, одягнений на руку, iPhone розблокувався миттєво.

Однак і цього виявилося замало - далеко не всі носять Apple Watch. Тому в останній iOS 15.4 beta 1 компанія додала у Face ID новий режим: тепер сканер може розпізнавати зони навколо очей, які є унікальними у кожної людини. При цьому смартфон попереджає, що найточніше сканування можливе лише якщо особа нічим не прихована.

Новий пункт меню з'явиться в «Налаштуваннях» → «Face ID та код-пароль» і називається «Використовувати Face ID у масці».

Важливий нюанс: схоже, поки що фішка з'явилася лише у лінійках iPhone 12 та iPhone 13.

Крім масок, система Face ID в iOS 15.4 стала краще розпізнавати свого власника в окулярах як прозорих, так і сонцезахисних. Однак якщо ви захочете скористатися відразу цими двома налаштуваннями, то нічого не вийде: Apple попереджає, що розпізнавання обличчя в сонцезахисних окулярах в режимі «В масці» не підтримується. При цьому звичайні прозорі окуляри не створять жодних проблем.

Раніше повідомлялося, що Apple планує впровадити у свої смартфони iPhone функцію, яка дозволить приймати платежі та зможе повністю замінити термінали.